Google Chrome 4,1 beta yayımlandı

'Google Hakkında Her Şey' forumunda Dine tarafından 3 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Google Chrome 4,1 beta yayımlandı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Google bugün, Chrome adlı tarayıcısının yeni beta sürümünü tanıttı.
  Yeni sürüm, bir takım ek gizlilik ayarlarının yanı sıra, dil çeviri fonksiyonuyla entegrasyon gibi inovasyonları içeriyor.
  Chrome'un, web sitesi ziyaretleri veya dosya indirme geçmişi ile ilgili olarak bilgisayarlarda iz bırakmayan, yani anonim olarak kullanım seçeneği sunan, hali hazırdaki ''incognito modu''na ek olarak, kullanıcılar artık Chrome'un ''Gizlilik Seçenekleri'' penceresindeki ''İçerik Ayarları'' bölümü üzerinden gizlilik ayarları konusunda daha da ayrıntılı kontrol imkanına sahip olacaklar.
  Beta sürümle birlikte, kullanıcılar, her bir site için ayrı ayrı olacak şekilde; cookie, görseller, JavaScript, eklentiler ve açılır pencerelerin nasıl değerlendirileceği konusunda da kontrol imkanına sahip olacak.
  Google'ın Münih'teki Mühendislik Direktörü Wieland Holfeder, tarayıcıların, bilgisayar kullanıcıları için bugün neredeyse en önemli yazılımlar haline geldiğini, Chrome ile üç temel prensipleri olan hız, güvenlik ve sadelik doğrultusunda çalışmaya devam ettiklerini kaydetti.
  Yeni sürümle kullanıcılara internette arama yaparken gizlilikleri konusunda daha fazla seçenek ve kontrol imkanı sunduklarını belirten Holfeder, çeviri özelliğinin ise insanlar için hangi dilde yazılmış olursa olsun yeni ve çekici içeriklere ulaşmanın yolunu açmasını umduğunu diel getirdi.

  Download: www.google.com.tr/chrome
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Google Chrome beta Forum Tarih
Google Chrome (Linux) Beta Indir Download Yükle Linux işletim sistemi 18 Ocak 2010
Google Chrome Beta 0.3.154.9 Download G-H 7 Şubat 2009
Google Chrome Beta 0.3.154.6 Download G-H 7 Şubat 2009
Google Chrome Beta 0.2.149.27 Download G-H 6 Şubat 2009
Google Chrome 0.4.154.31 Beta G-H 6 Aralık 2008

Bu Sayfayı Paylaş