GoodSync Pro v7.6.1.5

'G-H' forumunda Siraç tarafından 9 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  GoodSync Pro v7.6.1.5 konusu
  GoodSync Pro v7.6.1.5

  [​IMG]

  GoodSync Pro v7.6.1.5

  GoodSync, masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve harici sürücüler arasında otomatik olarak eşleştirme yapan bir dosya senkronizasyon ve dosya yedekleme yazılımıdır.

  Asla E-postalarınız, Fotoğraflarınız, MP3'leriniz, vb. kaybolmaz...
  GoodSync, e-posta, bağlantı, fotoğraf, iTunes, MP3 ve diğer önemli dosyalarınızı kıyaslamak, senkronize etmek ve yedeklemek için kullanımı oldukça kolay bir arayüz ile sağlam bir güvenilirliği birleştirir.

  Çoklu Cihazlara Otomatik Olarak Eşleştirir veya Yedekler
  Bir ağ veya İnternet üzerinden masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu ve harici sürücüler arasında önemli dosyalarınızı otomatik olarak senkronize eder ve yedekler. Yenilikçi bir senkronizasyon algoritması kullanmak -- GoodSync, söz konusu senkronizasyon olduğunda, rakiplerinin ötesindedir.

  Kolay ve Otomatik
  Tek bir tıklamayla dosyalarınızı güncel tutun, bilgi karışıklığını eleyin ve en önemlisi, mali belgelerinizin, iş dosyalarınızın, e-postalarınızın, bağlantılarınızın, fotoğraflarınızın, iTune'lerinizin, MP3'lerinizin ve diğer verilerinizin senkronize edildiğini ve yedeklendiğini bilerek, gönül rahatlığının tadını çıkarmaya başlayın..


  GoodSync is an easy and reliable file backup and file synchronization software. It automatically analyzes, synchronizes, and backs up your emails, precious family photos, contacts, MP3s, financial documents, and other important files locally - between desktops, laptops, servers, external drives, and Windows Mobile devices, as well as remotely through FTP, SFTP, WebDAV, and more.

  Never Lose Your Emails, Photos, MP3s, etc...
  GoodSync file synchronization software combines bulletproof reliability with an extremely easy to use interface to compare, synchronize, and backup your emails, contacts, photos, iTunes, MP3s, and other important files.

  Automatically Sync or Back Up to Multiple Devices
  Automatically synchronize and back up your important files between desktops, laptops, servers, and external drives over a network or the Internet. Using an innovative synchronization algorithm -- GoodSync file sync software is years ahead of the pack when it comes to file synchronization.

  Easy and Automated
  Keep your files backed up and up to date with one click, eliminate information clutter, and most importantly begin enjoying your peace of mind, knowing that your financial documents, work files, emails, contacts, photos, iTunes, MP3s, and other data are synchronized and backed up.

  [​IMG]


   
Yükleniyor...
Benzer Konular - GoodSync Forum Tarih
GoodSync 8.1.8.9 İndir G-H 6 Nisan 2010
GoodSync Enterprise v8155 indir G-H 23 Şubat 2010
GoodSync 8.0.5.7 Dosya yedekleme yazılımı indir yükle download G-H 26 Ocak 2010
GoodSync 8.0.5.7 İndir G-H 3 Kasım 2009
GoodSync 7.9.3.3 İndir G-H 3 Ağustos 2009

Bu Sayfayı Paylaş