Gom Player Türkçe Yama Download

'Türkçe Yama Arşivi' forumunda Siraç tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Gom Player Türkçe Yama Download konusu Gom Player Türkçe Yama Download

  Tanıtım:
  GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Bu yama programı Türkçeleştiren yamadır.

  Çözücü Bulucu
  GOM Player birçok çözücüye dahili olarak sahiptir (XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 ve daha fazlası), bundan dolayı videoların çoğu için ayrı ayrı çözücü yüklemeye gereksinim duyulmaz. Ayrı bir çözücü yüklemeye gereksinim duyulduğunda ise, GOM Player açık kaynak kodlu bir alandan bu çözücüyü bulup doğrudan innDirebilmenizi sağlamaktadır. Bu yolla gereksinim duyulmayan çözücülerin sisteme yüklenmesi de engellenmektedir.

  Kırılmış AVI Dosyalarını Oynatma
  İndeksi bozulmuş veya tümüyle innDirilememiş olan AVI dosyaları normal şartlar altında oynatılamaz. Çünkü dosyaların indeksi innDirme işlemi tümüyle bitince oluşturulur. GOM Player sahip olduğu patentli teknoloji ile bozuk indekse sahip dosyaların görüntülenmesini ve oynatılmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu özellik sayesinde innDirmekte olduğunuz video dosyalarının innDirdiğiniz kadarını izleme şansını elde etmektesiniz.

  Güçlü Alt Yazı Desteği
  GOM Player SMI, SRT, RT, SUB (IDX ile) biçimli, en çok kullanılan alt yazı dosyası biçimlerini desteklemektedir. Yazılımla alt yazının kenar boşlukları, ekran üzerindeki konumu, büyüklüğü, çözünürlüğü, yazı tipi ve diğer özellikleri ayarlanabilir. Üstelik alt yazıların gölgeli olması sağlanmakta, ASF dosyaları ile alt yazı görüntülenebilmekte ve orijinal alt yazı üzerinde her türlü değişiklik yapılabilmektedir. Hatta video ile uyumsuz olan alt yazıları video ile eş zamanlı hale getirebilirsiniz.

  Kullanışlı Çalma Listesi
  GOM Player, M3U, PLS, ASX gibi çalma listesi biçimlerini desteklemektedir. Yazılımla farklı medya türlerini bir çalma listesi içerisine alabilirsiniz. GOM Player ile çok kolay biçimde kendi çalma listenizi oluşturup düzenleyebilirsiniz. Ayrıca GOM Player ile kaydettiğiniz çalma listenizi farklı ortam yürütücülerinde de çalıştırabilirsiniz.

  Önemli Not:Bu yamayı kullanabilmeniz için programın aslının sisteminizde yüklü olması gerekmektedir. Program hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve programın aslını indirebilmek için lütfen buraya tıklayınız.


  Sürüm : 2.1.9.3754

  Boyut : 531 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware) REKLAMLI

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)


  [​IMG]


  Gom Player Türkçe Yama
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Player Türkçe Yama Forum Tarih
ALLPlayer Türkçe Yama Ücretsiz Medya Oynatıcısı Program Türkçe Yama Arşivi 23 Eylül 2010
Media Player Classic Türkçe Yama İndir Türkçe Yama Arşivi 29 Kasım 2008
Flash Player Pro v3.51 Türkçe Yama İndir Türkçe Yama Arşivi 29 Kasım 2008
1337player Build 30 Türkçe İndir Diğer Programlar 26 Eylül 2009
Epos 3D Multiplayer %100 Türkçe [Multiscreen] Java Oyunları 7 Eylül 2009

Bu Sayfayı Paylaş