Goldaş Forever & Together Koleksiyonu

'Değerli Taşlar ve Takılar' forumunda Fatma tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Goldaş Forever & Together Koleksiyonu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Herkesin peşinden koşup durduğu aşk, iki insan arasındaki en özel ve tutkulu duygudur. Aşkın büyülü alevinin hiç sönmemesi için sevgi sözcükleri kadar karşı tarafa aşkını hatırlatmak, senin için ne kadar özel olduğunu anlatmak gerekir. Pırlantaların dili yoktur ancak sonsuz ışıltıları ile aslında çok şey anlatırlar. Goldaş, Sevgililer Günü’ne özel tasarladığı, Forever&Together Koleksiyonu ile “sonsuza kadar birlikte” mesajı veriyor.

  Goldaş’ın, Forever&Together adını verdiği özel tasarımlı yüzükleri, sözlerden çok daha fazlasını anlatıyor. Birbiri için çarpan kalplerin buluşmasının altınla simgelendiği yüzükler, aşkın taşı tek bir pırlanta ile tamamlanıyor. Yüzüklerin içinde beyaz, pembe ve sarı altından bir halka yer alıyor. Bu halka, aşk ve güzelliğin yanı sıra sonsuz birlikteliği sembolize ediyor. Aşklarının sonsuza kadar sürmesini dileyenlere özel tasarlanan Forever&Together Koleksiyonu, yüzyıllardır aşkın değişmeyen taşı pırlantanın büyülü dokunuşuna sahip.

  Aşkta ilk günkü heyecanı korumak, aşkı bulmak kadar zordur. Sevgililer Günü, aşkları canlı tutmak için güzel bir fırsat sunuyor. “Sonsuza kadar birlikte” demek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, Goldaş’ın Sevgililer Günü’ne özel tasarımlarına bir göz atmak.


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Goldaş Forever Together Forum Tarih
2011 Goldaş Takı Modelleri Değerli Taşlar ve Takılar 29 Eylül 2010
Goldaş Deep Blue Serisi -Goldaş Kolyeler Değerli Taşlar ve Takılar 9 Ağustos 2010
Goldaş Yeni Tasarımları Değerli Taşlar ve Takılar 4 Ağustos 2010
Goldaş Osmanlı Kolleksiyonu Takıları Değerli Taşlar ve Takılar 17 Ocak 2010
Goldaş'tan By-Kush Koleksiyonu Değerli Taşlar ve Takılar 22 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş