Girne İlköğretim Okulu Kahta Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Girne İlköğretim Okulu Kahta Adıyaman konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Girne İlköğretim Okulu Hakkında - Girne İlköğretim Okulu Tanıtım - Girne İlköğretim Okulu Resimleri - Girne İlköğretim Okulu Bilgileri


  [​IMG]

  OKULUMUZUN TARiHÇESi

  Okulumuz ilk olarak, 1994 yilinda Adiyaman Valisi Mustafa Yücel ÖZİILGİN tarafindan, Eğitim ve öğretime açılışıi yapılmıştırr. Hasarlı olması nedeniyle Mayıs 2003 tarihinde tahliye edildi. Yerine yeni bir bina inşa edildi. Aralık 2005'te kendi binamıza yerleştik ve halen burada Eğitim ve Öğretime devam edilmektedir.


  Okulumuz bünyesinde 17 derslik , 34 şube, 2 anasınıfı şubesi, 1 Müdür Odası, 1 Müdür Yardımcısı odası 3 Araç-gereç odası, 1 Fen ve Teknoloji Laboratuarı, 1 Bilişim Teknolojileri Sınıfı,1 Öğretmenler odası ve Tuvaletler mevcuttur.


  Girne İlköğretim Okulu Adıyaman Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Girne İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Girne İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Girne İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Girne İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ADIYAMAN / KAHTA

  Adı: GİRNE İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Girne Mah. Ihlas Cad.

  Telefon Numarası: 4167256511

  E-mail Adresi : Bilgi Yok

  Web Adresi :
  http://okulweb.meb.gov.tr/02/06/3509...e/iletisim.htm

  [​IMG]  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Bu Sayfayı Paylaş