Giresun Görele Lisesi

'Liselerimiz' forumunda DeMSaL tarafından 19 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Giresun Görele Lisesi konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Giresun - Görele Lisesi - Görele Lisesi Hakkında - Görele Lisesi Resimleri - Görele Lisesi Bilgileri

Okulun tarihçesi

1945 yıllarına varan bir maziye sahip olan okulumuz, hizmet verdiği süre içerisinde sırasıyla ortaokul, ortaokul - lise karma ve bir dönemden sonra ise sadece lise eğitimi vermiştir. Aşağıda, ortaokul eğitimi vermiş olduğu dönem ile lise eğitimi vermiş olduğu dönemleri ayrı ayrı inceleyebilirsiniz.

Derslik Sayısı :
    20 derslikten oluşmakta ve her biri 30 öğrenci alabilecek kapasitededir.

Laboratuar Sayısı :

1 Fizik laboratuarı, 1 Kimya-Biyoloji laboratuarı, 1 Bilgisayar laboratuarı mevcuttur.

Atölye Durumu :

1 adet resim atölyesi mevcuttur.

Kitaplık – Kütüphane :

1 Kütüphanemiz 5600 adet çeşitli kitap ve dokümanlarımız mevcuttur. Kütüphanemiz yeni eserlerle güncellenmekte ve her zaman öğrencilerimizin hizmetine açık tutulmaktadır.

Depo / Ambar / Arşiv :

2 depo, 2 arşiv bulunmaktadır.

Spor Salonu :

Spor salonu bulunmamaktadır. Ayrıca çok amaçlı salon zorunlu bir ihtiyaç olup halen mevcut değildir.

İdari Oda Sayısı :

1 Müdür Vekili, 1 Müdür Yardımcısı Vekili, 2 Öğretmenler Odası, 1 Rehberlik hizmetleri , 1 Memur, 1 Hizmetli odamız olmak üzere toplam 8 idare odası mevcuttur.

Sosyal Faaliyetler İçin Ayrılmış Yerler :

1 Rehberlik odası, 1 spor odası, 1 cihaz ve malzeme odası 1 kızlar için soyunma odası mevcuttur. Salonumuz yoktur.

Bahçe Alanları, Ağaçlandırılması ve Korunması:

Okulumuz bahçesi düzenlenmiş olup, bir basketbol ve voleybol sahası ile öğrencilerimizin hizmetindedir. Okulumuz bahçesi ağaçlandırılmış olup gerekli budama ve bakım işlemleri zaman-zaman yapılmaktadır.

ÖĞRETMEN SAYISI :

17 Öğretmen mevcuttur.

YÖNETİCİ SAYISI :

1 Müdür Vekili, 1 Müdür Yardımcısı Vekili mevcuttur.

Kapsamlı bilgi için okulun web sitesini ziyaret ediniz.

Okulun web sitesi

Yükleniyor...