Giresun Üniversitesi Alucra Meslek Yüksekokulu Bilgileri

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 8 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Giresun Üniversitesi Alucra Meslek Yüksekokulu Bilgileri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Alucra Meslek Yüksekokulu İletişim - Alucra Meslek Yüksekokulu tarihçe - Alucra Meslek Yüksekokulu resimleri - Alucra Meslek Yüksekokulu - alucra myo - myo - meslek yüksek okulları


  [​IMG]

  TANITIM

  Yüksekokulumuz İktisadi ve İdari Bölümü Programlar Bölümü İşletme”,”Muhasebe”,”Bankacılık ve sigortacılık”,”Halkla İlişkiler”,”Maliye” ve “Büro Yönetimi ve Sekreterlik” olmak üzere 6 programdan oluşmaktadır.
  1750 metrekarelik kullanım alanı bulunan 5 katlı yüksekokul binamızda 8 derslik,25 bilgisayarlı bir bilgisayar laboratuarı,1500 kitap kapasitesine sahip kütüphane ve 250 m2 kullanım alanı bulunan öğrenci kantini bulunmaktadır.Bilgisayar laboratuarımız internet erişimine sahiptir.
  2009-2010 eğitim öğretim yılında faaliyete geçecek olan yeni kampus alanımızın şu an inşaat çalışmaları sürmektedir.Yeni kampus alanımız 52000 m2 bir alana yerleşecek ve 2 tanesi Eğitim binası 1 tanesi yurt binası olmak üzere 3 bloktan oluşacaktır.Eğitim binalarımızın her biri 10000 m2 kapalı alana sahip ve 5 katlı olup toplam 24 derslikten oluşacaktır.

  Okulumuzdaki akademik kadromuz 1 müdür ,1 müdür yardımcısı ve 1 bölüm başkanı olmak üzere 5 öğretim görevlisinden oluşmakta,ayrıca idari kadromuzda bir yüksekokul sekreteri,iki yardımcı hizmetli, bir kaloriferci,iki temizlik işçisi ve biri öğrenci işlerinde biri ise yazı işlerinde görev alan iki memurumuz bulunmaktadır.

  Yüksekokulumuzdaki sosyal faaliyetler içerisinde; okulumuz öğrencileri tarafından oluşturulan tiyatro topluluğu,sinema günleri,folklor ekibi,sportif faaliyetler,satranç ve masa tenisi turnuvaları gibi sosyal aktiviteler bulunmaktadır.
  Alucra Belediyesi yüksekokul öğrencilerine mülkiyeti belediyeye ait 3 katlı binasını yurt olarak kullanma olanağı sağlamıştır.Bu yurt 1245 m2 olup 120 yatak kapasitesine sahiptir.
  Alucra’ya ulaşım olanakları fazladır.İç Anadolu bölgesinden gelecek öğrencilerimiz Ankara dan Asbayburt firmasının otobüsü ile her gün Alucra’ya ulaşım imkanına sahiptirler.İzmir,Afyon,Bursa ve İstanbul’dan da aynı firma ile her gün Alucra’ya ulaşım mümkündür.Ayrıca İstanbul’dan Alucra’ya sefer yapan Rota ve Doğuş turizm şirketlerinin otobüsleri de mevcuttur.Karadeniz bölgesinden ise Alucra’ya ulaşım Giresun üzerinden Fındıkkale,Alucra Seyahat ve Güven Turizm Firmalarının her gün seferleri mevcuttur.

  İLETİŞİM

  Adres : Alucra Meslek Yüksek Okulu 28700 Alucra/GİRESUN
  Telefon: 0454 7514044
  Fax: 0454 751 3544

  Türkiye Cumhuriyeti Giresun Üniversitesi
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Giresun Üniversitesi Alucra Forum Tarih
Giresun Üniversitesi Espiye Meslek Yüksekokulu Bilgileri Üniversiteler 8 Mart 2011
Giresun Üniversitesi Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Bilgileri Üniversiteler 8 Mart 2011
Giresun Üniversitesi Eynesil Meslek Yüksekokulu Bilgileri Üniversiteler 8 Mart 2011
Giresun Üniversitesi Keşap Meslek Yüksekokulu Bilgileri Üniversiteler 8 Mart 2011
Giresun Üniversitesi Taban Puanları Ve Tavan Puanları Üniversiteler 11 Temmuz 2009

Bu Sayfayı Paylaş