Get Miro 3.0 İndir

'G-H' forumunda Mavi_Sema tarafından 29 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Get Miro 3.0 İndir konusu Get Miro 3.0

  Boyut : 448 Kb

  Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Participatory Culture

  Tanıtım:
  Get Miro internet üzerinden televizyon kanallarını izleyebileceğiniz ve video innDirebileceğiniz bir yazılımdır. Dünya üzerindeki 600'e yakın televizyon kanalına sadece tek bir tıklama ile erişip ücretsiz biçimde üye olabileceğiniz bu güzel yazılım 20'ye yakın kategoride size seyir zevki sunmaktadır. Komedi, spor, teknoloji, eğitim, sağlık vb. birçok kategoride yüksek çözünürlükte videolar izleyebilmeniz ve kendinize ait bir kanal listesi oluşturmanız mümkündür.

  Yazılım yeni çıkan ve en çok innDirilen videoları da günlük güncelleyerek size göstermektedir. Dahili bir video oynatma aracına sahip olduğundan innDirmiş olduğunuz videoları sorunsuz biçimde oynatabilmenizi sağlamaktadır. Bu oynatıcı hemen hemen tüm video biçimlerini de desteklemektedir. YouTube, Google Video, ve Yahoo Video üzerinde arama yapma olanağı dahi sunmaktadır. Listesine her gün yeni televizyonlar kanallarını eklemekte ve böylece kullanıcılarının daha fazla seçeneğe sahip olmasını sağlamaktadır.

  Yüksek kalitede tam ekran video izlemenizi sağlayan yazılım listesinde barındırdığı tüm kanalları tercihinize göre belirli zaman aralıklarıyla güncellemekte ve size favori kanallarınızı hafızaya alma imkanı sunmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan yazılım sol panelindeki birkaç buton ile yönetilebilmektedir. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta ve işini eksiksiz biçimde gerçekleştirebilmektedir.

  [​IMG]

  Get Miro 3.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Miro İndir Forum Tarih
Get Miro (Mac OS) 3.0 İndir Diğer İşletim Sistemleri 29 Mart 2010
Get Miro 2.5.3 İndir G-H 18 Ekim 2009
Get Miro 2.5.2 İndir G-H 3 Ağustos 2009
Get Miro (Linux) 2.5.2 İndir Linux işletim sistemi 3 Ağustos 2009
Get Miro (Linux) 2.0.5 İndir Linux işletim sistemi 9 Temmuz 2009

Bu Sayfayı Paylaş