'GEO Dünyası' Ankara'da

'Eğitim Haberleri' forumunda NeslisH tarafından 6 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  'GEO Dünyası' Ankara'da konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  ANKARA (İHA) - Ödüllü uluslararası fotoğrafçıların usta işi karelerinden bir seçkiyi içeren "GEO Dünyası - Gezegenin Binbir Yüzü" sergisi ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde 15-24 Aralık 2008 tarihleri arasında gezilebilir.

  Geçtiğimiz aylarda Santralistanbul'da fotoğrafseverlerle buluşan "GEO Dünyası - Gezegenin Binbir Yüzü" sergisinin son durağı Orta Doğu Teknik Üniversitesi oldu. GEO dergisinde yayımlanmış, ödüllü uluslararası fotoğrafçılara ait karelerden bir seçki sunan sergi 15-24 Aralık 2008 tarihleri arasında ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde izleyiciyle buluşacak.

  Unutulmaz fotoğraflar, manzaralar, insan hayatı, hayvanlar, bilim ve teknoloji konularını kapsıyor. Etkileyici bir ortam ve doğru anın buluşması ile ortaya çıkan sıradışı kareler, gezegenimizdeki yaşam kültürünün çeşitliliğini tüm görkemiyle gözler önüne seriyor.

  Orhan Cem Çetin'in küratörlüğündeki sergide farklı ülkelerden 32 usta GEO fotoğrafçısının çalışmalarına yer veriliyor. Sergi hafta içi 09.00-17.00 saatleri arasında gezilebilir.

  "GEO Dünyası - Gezegenin Binbir Yüzü" sergisi, biyolojik ve kültürel çeşitliliğin her zamankinden daha büyük bir tehdit altında olduğu bir dönemde, paylaştığımız yerkürenin az bilinen zenginliğini vurguluyor. GEO dergisi, 30 yılı aşkın süredir, okuyucuları adına dünyanın en ücra köşelerine kadar gidiyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 'GEO Dünyası' Ankara'da Forum Tarih
Gif Dünyası'nda Dolaşalım Hareketli Resimler 10 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş