Geniş Aile Dizisinin 58.Bölüm Özeti

'Geniş Aile Dizisi' forumunda KaRDeLeN tarafından 14 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Geniş Aile Dizisinin 58.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Genis Aile Dizisinin 58.Bölüm Özeti


  Kuddisiye babası Nadirden yüklü miktarda para geliyor. Cevahir de babasından gizli bu paraları araklayıp borsaya giriyor ve tüm parayı kaybediyor.
  Kuddusiye babası Nadirden yüklü bir miktarda sürpriz bir para gelir.

  Paraları gören Cevahir, yine rahat durmaz ve içi yüzlük dolu zarfın peşine düşer. Borsada brokerlık yapan çocukluk arkadaşına uyar ve babasından gizli parayı borsaya yatırır. Üstelik Zeynep de ona suç ortaklığı yapar. Paraları alırken onu yakaladığı halde kimseye haber vermez. Cevahir güzel sözler ve tatlı dili ile hemen onu kandırmayı başarır.
  Zeynep bile kendindeki bu değişime ve Cevahire karşı hissettiklerine şaşırır. Kuddusi ise babasından gelen para ile kuruyemiş dükkanını tekrar açmak için harekete geçer. Fakat son dakika gelişmesi ile Cevahirin aldığı hisseler borsada düşer ve parayı kaybeder. Koyu Bilal ise giderek hoşlanmaya başladığı Zeynepin kendi beyaz eşya dükkanında çalışmasını sağlar. Zekainin başı Hulki ile derttedir. İntikam sırası, aşk mektuplarını Zekainin yazdığını öğrenen Hulkidedir. Kuddusi sonunda Cevahirin paraları borsada kaybettiğini öğrenir. Ama bir mucize sayesinde Cevahir yine dört ayak üzerine düşmeyi başarır. Kuruyemiş dükkanı açmaktan vazgeçen Kuddusinin yeni kararı ise ailede şok etkisi yaratır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Geniş Aile Dizisinin Forum Tarih
Geniş Aile Dizisinin 55.Bölüm Özeti Geniş Aile Dizisi 24 Eylül 2010
Geniş Aile Dizisinin 54.Bölüm Özeti Geniş Aile Dizisi 13 Eylül 2010
Geniş Aile Dizisinin 53.Bölüm Özeti Geniş Aile Dizisi 13 Eylül 2010
Geniş Aile Dizisinin 52.Bölüm Özeti Geniş Aile Dizisi 22 Ağustos 2010
Geniş Aile Dizisinin 51.Bölüm Özeti Geniş Aile Dizisi 22 Ağustos 2010

Bu Sayfayı Paylaş