GeneRally 1.05 İndir

'Ücretsiz Oyunlar (Free)' forumunda Siraç tarafından 13 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  GeneRally 1.05 İndir konusu GeneRally 1.05 İndir

  GeneRally

  Sürüm : 1.05

  Boyut : 1.27 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi :

  Üretici Firma : Hannu Räbinä, Jukka Räbinä

  Tanıtım:
  GeneRally, basit ses ve grafik efektlerinin altında araba ayar/seçenek çeşitliliğinin getirdiği rekabetçi oyunlar kurabilmeyi sağlayan bir yarış programıdır. Mevcut pekçok hazır piste ek olarak kendi pistinizi çizme imkanını sunması da önemli bir özelliğidir. F1 ve ralli tutkunları kadar çocuklar için de basit yapısının ötesinde pit stop dahil araba yarışlarının temel kurallarının geçerli olduğu bir simülatör programıdır.

  Programın idare ettiği arabalar da dahil toplam altı araba aynı anda yarışılabilmektedir. Yarışacak arabaların altısını da klavyeden farklı insan oyuncuların idare etmesi teknik olarak mümkünse de, bir en çok iki insan oyuncunun ergonomik olarak rahat biçimde klavyeye eşzamanlı erişebileceği düşünüldüğünde 1-2 kişilik bir oyun olduğu söylenebilir. Programın yönettiği arabaların sürücü ustalığı/hızı ayarlanabilmektedir. Ayrıca sizin kullanacağınız araba dahil tüm arabaların benzin tüketimi, alabileceği yakıt ağırlığı, lastik aşınma oranı ve çarpışmalarda oluşacak hasar oranları ayarlanabilmektedir. Ek olarak yarışın kaç turdan oluşağı ya da sezonun kaç yarıştan ve kaç pistten oluşağı gibi değişkenler de puanlama sistemine ek olarak yarış ya da sezon öncesi ayarlanabilir değişkenlerdir.

  Oyunun metin tabanlı dil desteği vardır ve Türkçe dosyası üretici sitesindeki Download sayfasının en altındaki zip dosyasında bulunmaktadır. Tek yapılması gereken ilgili zip dosyasındaki Türkçe dosyasını programın Lang isimli klasörüne kopyalamaktır. Bu dosyayı Notepad ya da benzeri bir program ile değiştirerek kendi tercümenizi de oluşturabilirsiniz.

  Programı zip dosyasi olarak indirmeniz durumunda kurulum gerekmeksizin bir klasöre açıp GeneRally.exe dosyasından çalıştırabilirsiniz. Aynı şekilde kendi pistlerinizi yaratabileceğiniz yardımcı programı da TrackEditor.exe dosyasından açabilirsiniz.

  Çok çeşitli yarış/araba değişkenlerini kendi sürüş gücünüze göre ayarlayabilmenin sağlayacağı çekişmeli yarışmalar yaratabilme özelliğini ve basit görüntüsü altında yatan keyifli oynanabilirliği beğenmeniz durumunda muhtemelen GeneRally'nin aynı pistte birden çok yarıştan oluşan sezonlar için toplam puanların hesaplandığı bir istatistik tablosuna sahip olmamasını tek eksikliği olarak görebilirsiniz.


  GeneRally 1.05
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - GeneRally İndir Forum Tarih
GeneRally 105 - Yarış Oyunu indir Küçük Çocuk Oyunları İndir 27 Ağustos 2008
Ocak devlet içindir anlayışı kısaca Eğitim Bilgileri 26 Ocak 2017
Siz tarım sektörünü desteklemek ve kalkındırmak için neler yapardınız? Sorular ve Cevaplar 18 Ocak 2017
Kuranı Kerim hangi ayda indirildi? Kuran'ı Kerim ve Tefsirleri 6 Aralık 2016
Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözünden ne anlıyoruz? Sorular ve Cevaplar 16 Mart 2016

Bu Sayfayı Paylaş