General Mobile DSTL1'i tanıttı

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda Mavi_Sema tarafından 6 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  General Mobile DSTL1'i tanıttı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Dünyanın ilk Türkçe Android işletim sistemli telefonu satışa sunulacak.

  [​IMG]


  General Mobile, ''dünyanın ilk Türkçe Android işletim sistemli'' çift sim kartlı cep telefonu DSTL1'i KDV dahil 799 liraya satışa sunacak.
  General Mobile Türkiye Genel Müdürü Muzaffer Gölcü, Çırağan Sarayı'nda DSTL1 modelinin tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Android işletim sistemli, çift sim kartlı modelin yeni bir çağ açacağını ve sektörde önemli yer tutacağını belirtti.


  DSTL1'in en önemli özelliğinin, kişiselleştirilebilir olması olduğunu vurgulayan Gölcü, kullanıcıların çok sık kullanılan programları istedikleri yere koyabileceklerini ve kendi basit yazılımlarını gerçekleştirebileceklerini ifade etti.
  Gölcü, DSTL1 modeli ile Wi-Fi hizmeti de sunduklarını belirterek, bunun kullanıcılar tarafından beklendiğini ve günümüzde kişiselleştirilen internet sitelerinin daha rahat kullanılabileceğini, cihazın, şu anda piyasada bulunan en hızlı akıllı telefon olduğunu kaydetti.
  DSTL1 modeli alan kişileri, asistanla destekleyeceklerini anlatan Gölcü, ferdi kaza sigortası, kapkaç yardım hizmetleri, bilgi ve organizasyon hizmetleri konusunda hizmet sunacaklarını, bunun da kullanıcılara ayrıcalık katacağını söyledi.
  Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Gölcü, satış hedefleri ile ilgili soruya, ''Bu ürün ve bu tarz akıllı telefonları yıl sonuna kadar 50 bin adet satmayı hedefliyoruz'' karşılığını verdi.
  Gölcü, yıl sonuna kadar tüm ürünlerde toplam satış hedefinin, 600-800 bin arası olduğunu ve şu ana değin bunun yarısı geçtiklerini kaydetti.
  DSTL1 modelinde, 3G'nin kullanılıp kullanılamayacağına yönelik soru üzerine Gölcü, ''Bu teknolojik bir konu. Ürünümüz hem çift sim kartı hem 3G'yi desteklemiyor. Projeye 2 yıl önce başlanınca Wi-Fi ve çift sim kartın ön plana çıktığı bir ürün oluştu. Bundan sonraki ürünlerimizde 3G olacak'' dedi.
  Gölcü, DSTL1 modelinin KDV dahil 799 liraya kullanıcılarla buluşacağını bildirdi.


   

Yükleniyor...
Benzer Konular - General Mobile DSTL1'i Forum Tarih
General Mobile FB1907 Özellikleri ve Resimleri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 15 Ocak 2011
General Mobile DSTS1 Özellikleri ve Resimleri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 15 Ocak 2011
General Mobile DST 500 Özellikleri Resimleri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 24 Aralık 2010
General Mobile DST12 TECHNO Özellikleri Resimleri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 24 Aralık 2010
General Mobile DST Q200 Özellikleri ve Resimleri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 2 Ekim 2010

Bu Sayfayı Paylaş