Gencer'i duyunca görevi bıraktı!

'Galatasaray' forumunda Dine tarafından 26 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Gencer'i duyunca görevi bıraktı! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  26 Kasım 2009, Perşembe

  [SIZE=+0][/SIZE]Gencer'i duyunca görevi bıraktı!


  [SIZE=+0][/SIZE]Ahmet Dedehayır, sahte imza kullanmaktan mahkumiyet kararı alan Nur Gencer basketbol şube koordinatörlüğüne getirilince görevi bıraktığını açıkladı.
  [​IMG]
  Galatasaray’ın Bayan Basketbol Takımı’ndan sorumlu yöneticisi Ahmet Dedehayır, görevi bıraktığını açıkladı. Cemal Nalga olayıyla hiçbir alakası bulunmadığını hatırlatan Dedehayır, yedek üye olduğu için istifa edemiyor, sadece görevi bırakabiliyor. Tecrübeli yöneticinin aldığı bu kararda, Yiğit Şardan’ın istifasından sonra basketbol şube koordinatörlüğüne Nur Gencer’in getirilmesinin önemli rol oynadığı öne sürüldü. Sahte imza kullanmaktan hakkında mahkumiyet kararı bulunan Gencer, Dedehayır ile ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

  Akdağ da tetikledi!
  “Galatasaray’ın durumu çok feci. Ahmet Dedehayır diye bir adam var, basketbolun hiçbir yerinde mürekkep yalamamış. Basketbolla ilgili bir şey bilmiyor. Bütün bildiği puro içmek ve oyuncuların parasını vermek. Topu eline alsa karakola götürür.” Dedehayır ayrıca, erkek takımının başına getirilen Cem Akdağ’ı, bayan takımının başındayken istifaya zorlamıştı.


  Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş