Gelsin paralar

'Galatasaray' forumunda =FiRaRi tarafından 13 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. =FiRaRi

  =FiRaRi Üye

  Gelsin paralar konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Galatasarayımızda tüm gözler bugünkü Steaua Bükreş maçına çevrildi. Öyle ki sarı kırmızılı takımımızın Şampiyonlar Ligi vizesi alması G.Sarayımızda birçok sorunun yanıt bulması, futbolcularımızın da cebinin dolmasını sağlayacak.

  Doping etkisi

  Geçtiğimiz yıldan kalan transfer taksitlerini futbolcularımızın hesabına yatırarak Steaua Bükreş maçı öncesi para dopingi sağlayan Galatasarayımız, Şampiyonlar Ligi’ne kalınması halinde ise hem Michael Skibbe’yi hem de futbolcularımızı sevindirecek.

  Yönetimimiz, Steaua Bükreş’in saf dışı bırakılarak Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalınması halinde kasaya girecek olan 6 milyon Euro’luk gelirin yaklaşık 3’te birlik yani 2 milyon Euro’ya yakın miktarı Galatasaraylı futbolcularımıza tur primi olarak dağıtacak.

  Transfer beklentisi

  Galatasaray Yönetimi, Avrupa’da büyük başarılar yaşamak adına forvet transferinin ardından Skibbe’in perde arkasında çok istediği sağ bek transferini de tur biletini göre belirleyecek. Steaua Bükreş engelinin aşılması halinde Galatasaray Futbol Komitesi bir santrfor ile birlikte sağ kanada da takviye yapmak için kolları sıvayacak.

   

Bu Sayfayı Paylaş