Gelişim Ajandam - Hakan Birol

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Gelişim Ajandam - Hakan Birol konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Gelişim Ajandam - Hakan Birol kitap tanıtımı - kitap özeti

  Kitabın künyesi

  Gelişim Ajandam

  Hakan Birol
  · Ganj Yayınları
  · Basım Tarihi : 02 - 2010
  · ISBN : 9789758817603
  · Sayfa Sayısı : 142
  Kişisel Gelişim


  Kitap hakkında

  İnsan esas öğrenmeyi başkalarının öykülerini dinlerken gerçekleştirir. Bu nedenle sanat neredeyse bütünüyle öyküler üzerinden ilerler. Hepimiz masallarla büyüdük. Büyüdüğümüzde de filmler, romanlar ve şarkılarda hep öyküler dinledik. Hatta bazı terapistler bizleri öykülerle iyileştirdiler.

  Bu kitapla kendimiz hakkındaki pek çok meseleyi başkalarının başına gelmiş gibi izlerken dersler çıkartıyoruz.

  Neredeyse herkesi kavrayacak ve dersler çıkartabileceği öyküler bu kitapta yer alıyor.
  Gelişmek keyif veriyor insana bu kitapla....

  "####forlar her zaman düz bir anlatımdan daha değerlidir. Öğrenmeye bilinçdışını da katan hikâyeler bütünsel öğrenmeyi sağlar ve öğrenilecek konu hakkında merak uyandırır. Unutmayın merak en iyi öğrenme aracıdır. Bu bağlamda değerli Livcon International Uzman Eğitmenlerimizden Hakan Birol'un öykü kitabını çok başarılı buldum ve öğrenmeye farklı bakmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Harika çalışmalarının devamı dileğiyle..."
  -Metin Çınaroğlu, Livcon Reserach International Avrasya Başkanı-

  "Mürekkep damlaları bir araya gelerek harfleri, harfler bir araya gelerek kelimeleri, kelimeler bir araya gelerek cümleleri, cümleler bir araya gelerek gerçekleri bize anlatır. Gerçekleri anlamanın ve anlatmanın en etkili yolu da hiç kuşkusuz öykülerdir. Hakan Birol'un, beyninde yoğrulan, kaleminin mürekkebiyle sayfalara aktarılan bu öyküler başarılı olmanın, mutluluğa ulaşmanın, huzura kavuşmanın gerçek bilgisini sıkmadan aktaran eşsiz bir kaynaktır."
  -Ahmet Yıldız, Üşenme, Erteleme, Vazgeçme kitabının yazarı-

  "Bazen bir sözcük, bir cümle ya da bir öykü, domino etkisi oluşturarak iç dinamiklerimizi harekete geçirir. İnsanda başarı için gerekli olan potansiyelin var olması tek başına bir şey ifade etmez. O potansiyelin işlemesi için, çoğu zaman güçlü bir motivasyona gereksinim duyulur. İşte bu kitap, sizi hedeflerinize götürecek bir motivasyon kaynağı ve yol haritası niteliğindedir. Başka bir yönüyle, başarıya ilişkin sönmüş veya sönmeye yüz tutmuş umutlarınızı yeniden yeşertmeye ilham olacaktır. Kitabı okuyunca, başarının çok üstün yeteneklere ve olanaklara bağlı olmadığını, aynı zamanda başarıya hiç de uzak olmadığınızı göreceksiniz."
  -Çetin Özbey ,Psikolog-

  "Bu kitap, yaşayarak ve eğlenerek öğrenmek, kendini geliştirmek isteyenler için orjinal bir başucu kaynağı. Hakan Birol'un özgün öykülerinde kendinizi bulacaksınız."
  -Hakan Turgut -

  Kitap kapağı

  [​IMG]
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş