Gece sesleri 5. bölüm özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Fatma tarafından 3 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Gece sesleri 5. bölüm özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Gece sesleri 5. bölüm özeti

  Sultan Hanım ve Satı, Yağız'ın gönderdiği CD'yi izlerken Seyhan'a yakalanır… Onların panik ve telaşlı halinden şüphelenen Seyhan, ayrıntıyı girmeye kalkınca küçük bir tartışma yaşanır… Sultan Hanım her zamanki gibi konuyu değiştirmeyi başarırsa da Seyhan'ı inandıramamıştır.

  Bu arada Nedim ve Yusuf, babalarının ölümünden şüpheli olarak gözaltına alınan Cabbar'ın delil yetersizliğinden serbest bırakılmasına çok sinirlenir. Babalarının katilini bulmaya ant içen kardeşler, bu konuda bir şey yapamamanın tedirginliğini yaşamaktadır.

  Öte yandan Elvan'ın, Seyhan aşkı her geçen gün daha da artarak sürmektedir. Genç kız, bu aşk uğruna özellikle en büyük rakibi Aslı'ya zarar vermekten çekinmemektedir.

  Aile büyükleri de Elvan ve Seyhan evliliğine sıcak bakmaktadır. Ancak özellikle Seyhan'ın Aslı'dan vazgeçmeye hiç gönlü yoktur.

  Yağız ise fabrikadaki işine büyük bir hevesle sarılmış, bu arada Ortaçlı ailesiyle ilgili yeni planlar peşindedir. Özellikle Seyhan'la aralarındaki ortak noktayı fırsat bilerek ona yakınlaşmaya çalışır… Kendisini vuranın eşkali hakkında polise bilgi verecek, böylelikle Seyhan'ın babasının katili de bulunabilecektir.

  Ancak Yağız'ın Seyhan'a yardım planının altında Sultan Hanım'dan alacağı intikam yatmaktadır.

  Bozova'ya geldiği ilk günden beri gergin günler yaşayan Rengigül için hayat, Sultan Hanım'ın her fırsatta onu sevmediğini hissettiren iğneleyici sözleri ve ters davranışlarıyla tam bir cehennem azabına dönmüştür…
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Gece sesleri bölüm Forum Tarih
Gece Sesleri 27. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 13 Mayıs 2009
Gece Sesleri 26. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 13 Mayıs 2009
Gece Sesleri 25. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 3 Mayıs 2009
Gece Sesleri 24. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 28 Nisan 2009
Gece Sesleri 23. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 28 Nisan 2009

Bu Sayfayı Paylaş