Gece Sesleri 21. Bölümün Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 17 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Gece Sesleri 21. Bölümün Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  21. Bölüm Özeti

  Seyhan hapisten çıkar... İşine geri döner…
  Elvan, Yağız’a gerçeği itiraf eder…
  Yağız yeni planlar peşinde…
  Aslı, mutlu evlilik oyununa devam eder…  Seyhan, serbest kaldıktan sonra fabrikaya işinin başına geri döner. Ancak Aslı’nın kendisini bırakıp Yağız’la evlenmesine hala bir anlam veremez.

  Rengigül de Aslı’nın bu ani evliliğini bir türlü kabullenmek istemez. Aslı’yla konuşmamayı bir süre daha devam ettirir. Aslı ise mutlu evlilik oyununa devam eder ama hala Seyhan’ı sevdiği için kafası karmakarışıktır.

  Ceyda, Yusuf’un ölümünden sonra Yağız’ın da fabrikaya hissedar olduğunu öğrenir. Nedim ve Yağız’ın tepki göstereceği bir kararla Yusuf’a ait olan hisseleri satmaya karar verir.

  Elvan ise babasının ölümünün ardından toparlanmaya çalışır. Özkan’a ondan hamile olduğunu söyler. İki genç artık bir arada olmak isterler. Yalanının ortaya çıkmasından korkan Ceyda ikisine engel olmak için elinden geleni yapar. Elvan’da çıkış yolu olarak ağabeyi Yağız’dan yardım ister. Ancak Yağız, Elvan’ın yardım isteğini kendine yeni bir şantaj malzemesi yapacaktır.

  Sultan Hanım ise iyileşir, oğlu Yusuf’un ölümünü kabullenir. Bambaşka bir insan olur. Yaptığı kötülükleri unutturmak için herkese çok iyi davranır, artık Yağız’ı torunu olarak kabul eder.
   

Bu Sayfayı Paylaş