Gece Sesleri 16. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Fatma tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Gece Sesleri 16. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Gece Sesleri 16. Bölüm Özeti

  Yusuf, Yağız’ın oğlu olduğu gerçeğini öğrendikten sonra uzun süre kendisine gelemez.

  Yağız’ın Bozova’ya gelişi, şirkete işe girişi, bir gün kendisine bir şeyler anlatmak için geldiği gün bir film şeridi gibi gözünün önünden geçer. Yıllarca oğlunun varlığından habersiz yaşadığını öğrenmek onu adeta yıkmış ve özellikle annesine karşı düşman olmasına neden olmuştur.

  Bu arada Aslı, Elvan’ın geceyi Seyhan’ın evinde geçirdiğini öğrenince çok sinirlenir. Seyhan’ın evine giderek bunun hesabını sorar. Çıkışta karşılaştığı Yağız, ona moral vermeye çalışsa da başarılı olamaz. Aslı’nın arkasından onu aramaya çıkan Seyhan, sevgilisini Yağız’la yan yana görünce kıskançlık krizi geçirir.

  Yağız’la Seyhan’ın kavgasını ayıran ise Yusuf olmuştur.

  Öte yandan Tuna, Ceyda’nın eve döndüğünü öğrenince Yusuf’a resti çeker ve boşanmadığı sürece birlikte olmalarının imkansız olduğunu söyler.

  Bu arada Seyhan’ın televizyondaki açıklamalarını ihbar kabul eden Emniyet Müdürlüğü, Ortaçlıları ifadelerine başvurmak üzere karakola getirtir. Sultan Hanım bu sorgudan hiç hoşlanmaz. Özellikle Yusuf’un annesine karşı düşmanca tavırları, Sultan Hanımın Yağız’a olan kinini daha da artırır. Sonunda silahını alarak bu sorunu kökünden çözmeye kalkar.

  Ancak o konaktan çıkmadan Yağız’la birlikte gelen Yusuf, tüm ev halkını bir araya toplayarak önemli bir gerçeği açıklayacağını bildirir. Ortaçlılar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Gece Sesleri Bölüm Forum Tarih
Gece Sesleri 27. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 13 Mayıs 2009
Gece Sesleri 26. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 13 Mayıs 2009
Gece Sesleri 25. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 3 Mayıs 2009
Gece Sesleri 24. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 28 Nisan 2009
Gece Sesleri 23. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 28 Nisan 2009

Bu Sayfayı Paylaş