Gece Sesleri 15. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Fatma tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Gece Sesleri 15. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Gece Sesleri 15. Bölüm Özeti
  Sultan Hanım, geçmişte yaşanan ve Kerami Bey’in de adının geçtiği olayları Yusuf ve Nedim’e anlatırken Aslı kulak misafiri olur. Bütün bunları Seyhan’la paylaştığında ise ortalık karışır… Silahını alarak hışımla çıkan Seyhan’ı durdurmayı Aslı da başaramaz.

  Bu arada Ceyda, Yusuf’u boşanmaktan vazgeçirmek için elinden geleni yapar. Elvan’ın bu konuda annesine desteği de maalesef işe yaramaz. Yusuf bir karar verdiğini ve kimsenin de onu yolundan döndüremeyeceğini açıklar.

  Öte yandan Seyhan barut fıçısı gibi konağa gelir. Aslı da onu takip etmektedir. Seyhan, silahını, Ortaçlılara doğrultarak, babasını öldürenin Kerami Bey olduğunu öğrendiğini haykırır… Sonra silahın namlusunu Sultan Hanım’a çevirir ve her şeyin sorumlusunun o olduğunu söyler. Herkes dehşet içindedir.

  Bu arada Nedim annesinin önüne atlar ve Seyhan’ı vazgeçirmeye çalışır… Seyhan’ın arkasından konağa gelen Aslı da onu durdurmak için elinden geleni yapar… Herkes şoktadır…

  Aslı’nın ısrarıyla konaktan ayrılan Seyhan’ın içindeki intikam ateşi sönecek gibi değildir. Bu kez yerel bir kanalın canlı yayınına çıkarak bütün gerçekleri açıklamaya karar verir. Seyhan’ı bu kararından vazgeçirmek bu kez mümkün değildir.

  Ortaçlılar ve tüm Bozova halkı nefeslerini tutmuş bu önemli açıklamayı beklemektedir…

  Bu arada Ziynet, bu kadar olaydan sonra üstündeki baskının daha da arttığını düşünmektedir… Yusuf ise onun bir sır sakladığını düşünerek gerçekleri anlatmasını ister… Ancak gerçekler Yusuf’u şok eder…
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Gece Sesleri Bölüm Forum Tarih
Gece Sesleri 27. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 13 Mayıs 2009
Gece Sesleri 26. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 13 Mayıs 2009
Gece Sesleri 25. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 3 Mayıs 2009
Gece Sesleri 24. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 28 Nisan 2009
Gece Sesleri 23. Bölümün Özeti Diğer Yerli Diziler 28 Nisan 2009

Bu Sayfayı Paylaş