Gears of War 3, Üçlemenin Son Halkası

'Oyun Haberleri' forumunda Dine tarafından 17 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Gears of War 3, Üçlemenin Son Halkası konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]


  Gears of War 3 resmen duyuruldu evet, güzel heyecanlandırıcı bir trailer'da önümüze sunuldu. Fakat herkes şunu düşündü, "Bu Gears of War 3 son mu olacak?" Microsoft sorunun yanıtını verdı; "Evet, Gears of War 3, GoW Trilojisinin son halkası olacak..."

  Fakat hemen üzülmeyin, bu ileride başka Gears of War görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Burada bahsedilen bitiş, sadece şu andaki Gears of War serisindeki senaryonun bittiği kapısına çıkıyor. Farklı bir senaryoya sahip Gears of War ile karşılaşabiliriz yani...


  Oyunun net çıkış tarihini geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısıyla açıklayan Microsoft'un açıklaması şöyleydi;  "Gears of War 3 ile oyuncular umudun, kurtuluşun ve kardeşliğin birleştiği bir hikayeye giriş yapacaklar ve Gears of War'un şu andaki hikayesinin son kısmını tamamlayacaklar."

  Yani "son" ama "şu andaki hikayenin sonu". Filmlerde kötü karakter ölür fakat filmin sonunda tam biterken devamıyla ilgili bir ipucu gösterilir ya, bu da o hesap gibi görünüyor. Neyse biz şimdilik 8 Nisan'ı bekleyelim. Tam 1 sene var, öyle değil mi?
   

 2. avatar

  avatar Üye

  paylaşım için teşekkürler...
   

Bu Sayfayı Paylaş