Geçmişten Geleceğe Yolculuk Mudo

'Populer markalar & Moda' forumunda Mavi_Sema tarafından 30 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Geçmişten Geleceğe Yolculuk Mudo konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Geçmişten Geleceğe Yolculuk Mudo

  Yeniliğin Ve Değişimin Eskiye Dair İzler Taşıdığı Bu Koleksiyonla Mudo Kadını Eskinin İhtişamı İle Yeniliğin Sentezlenmesinde Hayat Buluyor !

  Mudo Collection Bayan 2009/10 Sonbahar-Kış Koleksiyonu yeniliğin, değişimin eskiye dair izler taşıması ve geçmişle gelecek arasındaki köprü misyonunu üstlenmesi ile hayat buluyor. Eskinin birikim ve bilinirliliğiyle geleceğin bilinmezlik ve yeniliklerinin sentezlenmesi ile oluşan Mudo Collection 2009/10 Sonbahar-Kış Koleksiyonu dört farklı temadan meydana geliyor.  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]

  Global deco, East slavic charm, Architectural feminism, Boy friends wardrop…  [​IMG]


  [​IMG]

  Farklı kültürlerin dekoratif yüzeylerinden etkilenerek ortaya çıkan ‘global deco‘, Doğu Avrupa ülkelerinin kasaba yaşamından ilham alan ‘east slavic charm’, mimari formları detaylandırmada kullanan ‘architectural feminism’ ve feminenliğin arka plana atıldığı, maskülen formlar ile dişi şıklığın sentezinden oluşan ‘boy friends wardrop’ Mudo Collection’ın 2009/10 Sonbahar-Kış Koleksiyonuna hayat veriyor.Kendi aralarında kolayca ayrışabilen temalar aynı zamanda mix&match felsefesini de koruyor. Bu sayede moda takipçisi bayanlar bu sezonda kendi stilini kendisi yaratabiliyor.

  Mudo Collection’ın yeni sezon renklerinde ise, siyah egemenliğini koruyor. Şık ve dekoratif yüzeyli velvet elbiselerde ve klasik gruplarda siyah ön plana çıkıyor. Gizemli gri Mudo Collection Kış koleksiyonunun vazgeçilmez renklerinden. Gri adeta diğer renklerle köprü görevini üstleniyor. Kışın monotonluğunu üzerinden atmak isteyenler için Mudo Collection menekşe, hardal sarısı, petrol mavisi gibi canlı renklerle kışın karamsarlığını dağıtıyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Geçmişten Geleceğe Yolculuk Forum Tarih
Milli kültür unsurları geçmişten geleceğe nasıl aktarılır kısaca Kültür ve Sanat Bölümü 26 Kasım 2016
Geçmişten günümüze hava ulaşımındaki gelişmeler kısaca Hava ve Deniz Taşıtları 10 Şubat 2017
Geçmişten günümüze insanlar yazıyı hangi nesneler üzerine yazmıştır kısaca Kültür ve Sanat Bölümü 10 Şubat 2017
Geçmişten günümüze kadar besinleri saklama yöntemleri kısaca Mutfağımız Yemeklerimiz 28 Ocak 2017
Geçmişten günümüze kadar olan yönetim şekilleri kısaca Sorular ve Cevaplar 24 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş