gap 2010 giyim modelleri

'Populer markalar & Moda' forumunda Dine tarafından 4 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  gap 2010 giyim modelleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kış ayının vazgeçilmez giysileridir kazaklar. Tabi ki kazakların da çeşitleri ve kendine has özellikleri bulunmaktadır. Bu yazımızda 2010 senesinin örgü modellerine bakacağız.
  [​IMG] Gap Bayan Kazak Modelleri

  Bu sene de her sene olduğu gibi kış renkleri yani soğuk renkler hakim. Bu sene bu tonlarda biraz da koyulaşma olmuş ve renkler fümeye kadar ulaşmış. Bunun yanında çiğe kaçmayacak şekilde açık ve sıcak renkler de bulmak mümkün.
  Saç örgüsü modeli, yıllardan beri süren vazgeçilmezliğini hala koruyor. Kalın saç örgüsü desenleri, ince saç örgülü şeritler, kazakların genel motiflerini oluşturuyor. Kazaklara uygulanan degaje yakalar, kazaklara ayrı bir hava katmayı başarıyor.
  [​IMG] Gap Degaje Yaka Kazaklar

  Son senelerde moda severlerin vazgeçilmezi şallar ve pançolar bu sezonda da yine el örgüsünden kullanılıyor. Kırçıllı iplerle örülen şallar, kalın saç örgülü pançolar kıyafetleri tamamlayan aksesuarlar olarak kullanılırken, soğuk havalarda da imdadınıza yetişiyor.
  [​IMG] 2010 Gap kısa hırka modelleri

  Hırkalarda kullanılan buklet iplikler de dikkat çekiyor. Bu senenin modası kısa hırkalar. Ön taraftan tek bir noktadan birleştirilen hırkalarda düğme bulunmuyor.
  Bu sene şerit şeklindeki renk kombinasyonlu bere ve atkılar da moda olacak gibi görünüyor.
  [​IMG] Gap bayan bere modelleri
   

Bu Sayfayı Paylaş