Galatasaray'dan Toroğlu'na seks tokadı

'Spor Haberleri' forumunda Mavi_inci tarafından 14 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

  1. Mavi_inci

    Mavi_inci Özel Üye

    Galatasaray'dan Toroğlu'na seks tokadı konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Galatasaray Kulübü, kaptanı Arda Turan ile ilgili iddialarda bulunan eski hakem ve futbol yorumcusu ile bir gazeteye tepki gösterdi.
    Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, eski hakem ve futbol yorumcusunun, geçen akşam bir televizyon kanalında yayınlanan programında terbiye sınırlarını aşarak Arda Turan'ın sakatlığını, kendi deyimiyle ''fazla sekse'' bağladığı, bu ''garip'' tespitin de bir medya organında manşet yapıldığı ifade edildi.

    Yorumcunun konuşması ve gazetenin de bunu manşetine çıkarmakta hiçbir sakınca görmeyen tavrının, Türkiye'de bir türlü gelişemeyen spor gazeteciliğine ibret verici bir örnek olduğu kaydedilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

    ''105 yıllık kulübün kaptanına, daha bu yaşında bu ülkenin yetiştirdiği en önemli futbolcularından biri olduğunu dünyaya gösteren bir Türk futbolcusuna, sanki bir kahvehanede arkadaşlarıyla dedikodu yapar gibi, hiçbir bilimselliği olmayan, tamamen zırvalıktan ibaret olan, utanç verici ve çok düzeysiz bir yorum yapılabiliyorsa, buna yapılabilecek bir eleştiri kaleme dahi alınamaz, çünkü sözün bittiği noktadır.

    Ameliyattan yeni çıkmış, milli formasını önemli bir maçta ıslatamadığı için üzüntü duyan bir yıldız futbolcunun hissiyatını hiçbir şekilde kaale almadan, tamamen reyting için insanların özel hayatına bu kadar pervasızca el atma cüretini gösterebilmek, çok ayıp, çok terbiyesizce ve çok utanç vericidir.

    Kaptanımız Arda Turan'a yapılan bu kadar çirkin bir saldırıya gereken cevabı tüm sağduyu sahibi sporseverlerin ve Galatasaraylıların vereceğinden kuşkumuz yoktur.''

    Alıntı
     
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Ekim 2010

Yükleniyor...
Benzer Konular - Galatasaray'dan Toroğlu'na seks Forum Tarih
Flores GalataSaray'dan çekiniyor. Galatasaray 5 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş