'Galatasaray Türkiye'dir demiştik, herkes gördü!'

'Galatasaray' forumunda Dine tarafından 11 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  'Galatasaray Türkiye'dir demiştik, herkes gördü!' konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  11 Kasım 2009

  'Galatasaray Türkiye'dir demiştik, herkes gördü!'


  Diyarbakır'da Cumhurbaşkanı gibi karşılanan, insanların kendisinden yol ve su istediği Adnan Polat, “Türkiye'yi kucaklayan bir yapımız var. 'Galatasaray Türkiye'dir' dememdeki nedenlerden bir tanesi de buydu” diye konuştu.
  [​IMG]
  Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Adnan Polat, Diyarbakır dönüşü GS TV’ye bu önemli deplasmanı değerlendirdi. Kentte Cumhurbaşkanı gibi karşılanan, hatta insanların yol, su ve elektrik gibi hizmet taleplerinde bulunduğu Polat, bu ilgiye teşekkür ederken, “Galatasaray Türkiye’dir lafının arkasında birçok sebep var. Biz, Türkiye’nin hangi vilayetine gidersek gidelim, orada bütün kulüp başkanları, yöneticileri, taraftarlar ve halk, Galatasaray’a çok büyük bir sevgi ve ilgiyle yaklaşıyor. Galatasaray’ın bütünleştirici ve birleştirici bir unsur olduğunu düşünüyorum. Türkiye’yi kucaklayan bir düşünce yapısı olduğunu düşünüyorum. Galatasaray Türkiye’dir dememdeki nedenlerden bir tanesi de bu” ifadesini kullandı.

  ‘Sabırsızlıkla bekliyoruz’
  Polat şöyle devam etti: “Maçta tribünde olan insanlardan hep sevgi, samimiyet ve saygı gördük. Biz de saygılarımızı onlara iletiyoruz, teşekkür ediyoruz. Diyarbakır bu ülkenin en kıymetli topraklarından bir tanesi. Oradaki insanların hepsi bizim insanlarımız. Onları kucaklamamız lazım. Biz de sabırsızlıkla Diyarbakırspor’un İstanbul’a gelmesini ve onları memnuniyetle ağırlamayı bekliyoruz.”  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 'Galatasaray Türkiye'dir demiştik Forum Tarih
"Galatasaray Türkiye'dir" Galatasaray 18 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş