Galatasaray' da Oklar Terim'i gösteriyor..

'Galatasaray' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 13 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Galatasaray' da Oklar Terim'i gösteriyor.. konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]


  Skibbe´nin yardımcılarının işine son verilmesi bir yıldırma politikası olarak algılandı.Bu hamlenin tam da Terim flörtünden sonra gerçekleşmesi ise adresi açıkça işaret ediyor.

  ‘Hayır’ diyen de yok!
  Galatasaray'da son günlerde oldukça ilginç gelişmeler yaşanıyor... Futbol Şube Sorumluları Haldun Üstünel ile Murat Yalçındağ’ın, Swiss Otel’de Fatih Terim’le görüşmesi, Futbol Federasyonu’nun teklifi doğrular nitelikteki açıklaması, Terim’in bir türlü “Hayır teklif almadım” diyememesi ve tüm bunların üzerine Skibbe’ye haber bile verilmeden, yardımcıları Boekamp ile Ümit Davala’nın görevlerine son verilmesi, ibreyi doğrudan Fatih Terim’e yönlendirdi.

  ‘Sabah ola hayır ola’Özellikle yönetimin yaptığı son hamle, teknik direktör Michael Skibbe üzerinde bir yıldırma politikası olarak yorumlanırken, Alman hocanın istifa etmesi için böyle bir yol düşünüldüğü izlenimini yarattı. Konuyla ilgili olarak yazarımız Yalçın Dümer’e konuşan Başkan Adnan Polat, Skibbe ile bir sorunlarının olmadığını belirterek, “Yardımcılar henüz belli değil, ama sabah ola, hayır ola! Futbol şubesi sorunu kısa sürede çözer” açıklamasını yaptı.

  Yalçın DÜMER
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Galatasaray' Oklar Terim'i Forum Tarih
Galatasaray'ın İlk Renkleri Nedir Galatasaray 27 Nisan 2011
Galatasaray'dan Toroğlu'na seks tokadı Spor Haberleri 14 Ekim 2010
Galatasaray'ın 2010- 2011 Yeni Sezon Forma resimleri Spor ve Sporcu Resimleri 11 Ekim 2010
"Galatasaray'ı rahat bırakın" Galatasaray 17 Nisan 2010
Galatasaray'a şok suçlama! Galatasaray 23 Ocak 2010

Bu Sayfayı Paylaş