G.Saray'a Beşiktaş defansından transfer!

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 26 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  G.Saray'a Beşiktaş defansından transfer! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yıldız oyuncusunu satacak olan Aslan bu boşluğu kimle dolduracak?

  [​IMG]


  Galatasaray, Servet'i satarak para kazanmayı, doğacak boşluğu da Gökhan Zan'la doldurmayı planlıyor. Beşiktaş'tan ayrılmak isteyen Gökhan'la her konuda anlaşıldı. Tecrübeli oyuncu bonservisini almak için Beşiktaş yönetimiyle görüşüyor...

  Ara transferde takımda fazla değişikliğe gitmeyi riskli bulan Galatasaray, Avrupa’dan teklifler alan Servet Çetin’in yerine almayı düşündüğü Gökhan Zan için çalışmalarını sürdürüyor. İngiltere'nin Porstmouth takımından transfer teklifi alan Servet'i satıp para kazanmayı düşünen Galatasaray yönetiminin, yerini Gökhan'la doldurma hesabı yaptığı biliniyor.

  Sezon başında Beşiktaş'la anlaşırken sorunlar yaşayan Gökhan'ın da Galatasaray'a gitmeye sıcak baktığı ancak bonservisini almakta zorlandığı öğrenildi. Gökhan'ın Beşiktaş'tan parasını alamadığı için de rahatsız olduğu ve ayrılmak istediği belirtiliyor. Galatasaray ise bu oyuncunun ezeli rakibiyle küskün bir şekilde ayrılıp kendilerine gelmesini istemiyor. Bu yüzden işin tatlıya bağlanmasını bekliyor.

  PARA KAZANDIRIP GİDERİM

  Yurt dışında futbol oynamak istediğini ve bunun için Galatasaray'a para kazandırmak arzusunda olduğunu vurgulayan Servet de Gökhan'ın alınması halinde Ada'nın yolunu tutacak. Daha önce, "Ben burada çok mutluyum.

  Gideceksem mutalaka bu Galatasaray'ın menfaatlerine uygun şartlarda olur. Ayrılırken bu takıma para kazandırmak istiyorum. Elbette her oyuncu gibi benim de yurt dışında oynama hayallerim var. Ancak ille de böyle olsun diye şansımı zorlamam. Şartlar uygun olursa gidebilirim" diyen Servet'in Almanya'dan da teklifler aldığı belirtiliyor. Kız arkadaşı Alman olan Servet'in bu ülkeye gitmeye de sıcak baktığı ifade ediliyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş