G.Saray Yıldız'dan vazgeçmiyor

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 2 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  G.Saray Yıldız'dan vazgeçmiyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  G.Saray’ın Mehmet Yıldız transferinden vazgeçmediği, sadece askıya aldığı öğrenildi. Yönetim, Ümit Karan’ı elden çıkardıktan sonra Sivas’ın istediği şartları yerine getirecek.

  [​IMG]

  2008’in son günlerinde Mehmet Yıldız’ı renklerine katmak için müthiş bir atak yapan G.Saray’ın girişimleri sonuçsuz kalmıştı. Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz’la yapılan görüşmelerde birçok konuda anlaşma sağlanmasına rağmen takasta kullanılacak oyuncuların sorun çıkarması yüzünden sonuç alınamamıştı. Özellikle Volkan Yaman’ın Almanya’daki düğününde Adnan Sezgin’le yaptığı görüşmede Sivas’a gitme önerisini kabul etmeyeceğini söyleyen Ümit Karan’ın, bu transferin sonuçsuz kalmasında önemli bir payı olduğu söyleniyor.

  SADECE BİR MANEVRA

  Bütün bu gelişmelerden sonra Galatasaray yönetiminin de Sivasspor’la anlaşmalı bir şekilde, “Bu transferden vazgeçtik” açıklaması yapmasının bir taktik manevra olduğu konuşuluyor. Buna göre Galatasaray ara transfer için bir ay süre olduğundan acele etmeyecek. Ümit Karan’ı peşin parayla ve iyi bir bonservis bedeliyle elinden çıkardıktan sonra Sivasspor’un istediği miktarı verip Mehmet Yıldız’ı kadrosuna katacak. Sivassporlu yöneticilerin, bu transfer görüşmelerinde kamuoyuna sürekli bilgi veren Teknik Direktör Bülent Uygun’a kızmalarının nedeninin de bu düşünce olduğu belirtiliyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Saray Yıldız'dan vazgeçmiyor Forum Tarih
Dolmabahçe sarayı ile Topkapı sarayı farkları nelerdir kısaca Tarihi Eserler Antikalar 6 Şubat 2017
2017 Aksaray nüfusu Aksaray Tanıtımı 31 Ocak 2017
2016 Aksaray nüfusu kaçtır? Aksaray Tanıtımı 28 Ocak 2016
İlk Türk- İslam Devletlerinde saraydaki görevliler kimlerdir kısaca Tarihi Bilgiler 31 Temmuz 2015
Kervansarayların önemi kısaca Tarihi Eserler Antikalar 7 Nisan 2014

Bu Sayfayı Paylaş