Güzelliğiniz için...

'Güzellik & Bakım' forumunda Dine tarafından 22 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Güzelliğiniz için... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Güzelliğiniz için...

  Hediyesi de var!

  OHT Peptide3 , her zaman genç olmak ve genç kalmak isteyenlerin gözdesi. Şimdi kısa bir süre için; OHT Peptide 3'ün Yüz ve Boyun Kremi ile birlikte OHT Cilt Destek Kapsülü satın alanlara; OHT Peptide 3 Göz Kremi hediye ediliyor. Cildi içeriden ve dışarıdan yenilemeyi hedeflerken göz çevresini de içine alan OHT Peptide 3 seti, sadece yetkili eczanelerde satılıyor.

  Tüylere 'hoşçakal' deyin
  Günümüzün yoğun temposunda kadınlar, tüylerini almak için hızlı bir çözüm arıyorlar. Yeni Philips Satin Perfect ile hızlı ve haftalarca pürüzsüz bir cilde ulaşmak mümkün. Philips'in ekstra geniş başlıklı yeni epilatörü Satin Perfect, tek dokunuşta daha fazla tüy alarak, daha uzun süreli pürüzsüzlük sağlıyor.

  Saç dökülmesi derdine son
  Ducray, saç dökülmelerine karşı etkili ve özel bir ürüne imza atıyor: Neoptide. Yetkili eczanelerde satılan Neoptide, özellikle kadınlarda meydana gelen kronik saç dökülmeleri için geliştirilmiş bir losyon. Neoptide, saçların dökülmesini engellerken, saçın büyümesini ve güçlenmesini sağlıyor.

  Dudaklar ve gözler ışıldıyor
  M.A.C'in yeni koleksiyonu ART SUPPLIES, iki farklı ürün grubundan oluşuyor. Göz kapaklarını farklı renklerle süsleyen Greasypaint Stick'ler, 12 saate kadar kalıcılığını koruyor. Lipstain Marker rujlar ise dudaklarda fazlalık hissi yaratmadan, kendi dudak renginizmiş gibi görünüyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş