Güzelliğin ipucu bulundu

'Güzellik & Bakım' forumunda DilzaR tarafından 29 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  Güzelliğin ipucu bulundu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Portakal kabuğu özü ve biberiyeden elde edilen bu karışım ciltteki sorunları yok ediyor.

  Parlak, canlı ve güzel cilt için önemli olan, tabiata bilinçli yaklaşmak ve hangi bitkinin veya besinin neye yaradığını bilmek.. Örneğin bazı turunçgillerden elde edilen özler, doğadaki nimetlerden biri. Biberiye de cildin dostlarından biri. Yapraklarından elde edilen bazı karışımlar, yaralar ve kesiklerin giderilmesinde kullanılıyor.. Portakal özü derideki bazı sorunları gidermekle kalmıyor. Cildi kaldırarak, gerginleştirici etki de gösteriyor. Üçü bir araya gelince mükemmel bir cilde giden formülü oluşturuyorlar..
  Herbalium adlı Doğal Bitki Merkezi'nin müdürü ve Doğal Ürün Uzmanı Volkan Kurt, lekelere, kırışıklıklara iyi gelen bitkisel çözümlerde bazı bitki ekstreleri ve aromatik ve saf yağlar kullanıldığını söylüyor. Bütün gün deriyi yumuşatması, aydınlık ve parlaklık vermesi için bitkisel ve aromatik yağlar içeren bitki, portakal ve limon ağacı. Volkan Kurt "Bu iki meyvenin kabuğundaki özler neticesinde, deride çok yönlü güzelleştirici etki yaratılıyor" diyor. Sorunları gideren, deriye aydınlık ve parlaklık veren portakal ve limon özleri, biberiye gibi doğal başka bir yağ ile buluşturulduğunda mükemmel bir cilde yol açıyor.
  Kurt sözlerine şöyle devam etti:
  "Güzelliğin ve gençliğin tabiattaki doğal bitkilerde aranmasının nedeni son yıllardaki eğilimle de ilgili. Çünkü bir çok kadın artık doğal olan kozmetiğe değer veriyor. Doğadaki güzelleştirici formüllere son yıllarda çok önem veriliyor. Bunu derinin onarılmasını ve korunmasını sağlayan doğal kremlere olan ilgiden anlıyoruz. Hem bu ilgi sonucunda hem de gelen talepler doğrultusunda bu kremi üretmişler. Bu aslında tabiatın onun gücüne inananlara adeta bir hediyesi. Örneğin, biberiye doğadaki nimetlerden biri. Yapraklarından hazırlanan bazı karışımlar, yaralar ve kesiklerin giderilmesinde kullanılıyor.. Portakal kabuğu özü, bir çok faydanın yanı sıra cildi kaldırarak, gerginleştirici etki de gösteriyor. Aynı zamanda sivilce giderici etkisi de var. "
  Portakal kabuğu özü ve biberiyeden elde edilen bu doğal krem, derideki kırışıklık ve izleri yok ediyor. Daha genç ve yumuşak bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Krem düzenli olarak sabah ve akşam saf gülsuyu ile temizlenmiş cilde uygulanıyor. (yüz ve boyun bölgesi) Dairesel hareketlerle emilmesi sağlanıyor. 12 haftadan sonra cildin daha sorunsuz, genç ve yumuşak bir görünüme kavuştuğu gözlemleniyor. Sadece Ataşehir'deki Herbalium'da bulunan bu doğal krem, Türkiye'nin her noktasına gönderilebiliyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Güzelliğin ipucu bulundu Forum Tarih
Verilen kiloların yüz güzelliğine etkisini azaltmanın yolları Güzellik & Bakım 11 Mayıs 2010
Güzelliğiniz için... Güzellik & Bakım 22 Nisan 2010
Güzelliğinde imtihanı var - İslami Hikayeler - Dinle İlgili Hikayeler İslami Kıssalar & Hikayeler 28 Mart 2010
Güzelliğiniz İçin Dikenli İncir Mucizesi Güzellik & Bakım 27 Mart 2010
Ofiste Güzelliğinizi Koruyun! Güzellik & Bakım 11 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş