Güzelleşmek İçin Neler Yapılmalı

'Güzellik & Bakım' forumunda Mavi_Sema tarafından 27 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Güzelleşmek İçin Neler Yapılmalı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Güzel görünmek için neler yapılmalı
  Güzel görünmenin yolları

  Öncelikle cildiniz ile ilgili problemleri görmelisiniz. Sabah kalktığınızda cildinizi sabunla yıkayın ve ılık su ile duruladıktan sonra yumuşak bir havlu ile kurulayın. Havlunun sert olmamasına dikkat edin.

  Elinizi kanatmayacak geniş çerçeveli bir ayna ile güneş ışığına çıkın. Cildinizi yakın dereceden incelemeye başlayınız. Cildinizde kuru bölgeleri, lekeleri, kırışıklıkları, çatlakları görebilirsiniz. Sevdiğiniz kozmetik ürünler cildinize zarar verir.

  Bayanların en büyük adetlerinden biri de tırnak uzatmak. Bazı bayanlar tırnaklarının daha hızlı uzamasını ister. Bu sebeble tırnağınıza oje sürerken ojenin altına tırnak güçledirici sürün. Her gün tırnak güçlendiricinizi ojenizin altına sürmeye devam edin. Bu işlem böyle bir ay tekrarlandıktan sonra tırnaklarınızın hızla uzadığını görebilirsiniz.

  Saçlarınızın daha parlak ve canlı olmasını istiyorsanız şampuanla iki defa yıkamalısınız. Saçınızı yıkadığınız andan itibaren su ile iyice durulayın. Güzel bir görünüm için yaptığınız makyajda önemlidir. Makyajınızı yaparken ten renginize göre hareket ediniz. Bu şekilde az malzeme harcamış olursunuz ve makyaj malzemeleriniz uzun süre dayanır.


  Alıntıdır
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Güzelleşmek İçin Neler Forum Tarih
Güzelleşmek İçin Çirkinleşmeyin Güzellik & Bakım 6 Ekim 2009
Doğum Sonrası GüzeLLeşmek İçin Gebelik ve Annelik 12 Mart 2009
Kahve ve zeytin yağı ile güzelleşmek Güzellik & Bakım 24 Ocak 2009
Genel seçimler niçin yapılır? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Yerel seçimler niçin yapılır? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş