Güzel Görünmek İçin

'Güzellik & Bakım' forumunda princess_28 tarafından 12 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. Güzel Görünmek İçin konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Eller için
  Tırnaklarınızın hepsi ayni uzunlukta olmalı. Tırnaklarınız farklı boylarda ise tercihinizi doğal renklerden yana kullanın. Kısa kesilmiş ve parlatıcı ile doğal bir görünüm almış tırnaklar da seksi olabilirler. Enteresan, ama çok dikkat çekici olmayan bir yüzük de farklı bir stil yaratmanızı sağlayabilir.

  Dudaklar için
  Seksi dudaklara sahip olmak için iki seçeneğiniz var, ya kırmızı renkte ruj ya da dudağın doğal rengi. İlk durumda kırmızının teninizle uyumlu bir tonunu yakalamanız gerekiyor. Rujun düzgün ve kalıcı olması için ruju fırçayla sürebilirsiniz. Ruju sürdükten sonra bir kat da parlatıcı kullanın. dudaklarınızın doğal renginde kalmasını istiyorsanız sadece parlatıcı sürün.

  Göğüsler için
  İçinde pırıltılar bulunan bir kremi dekolte bölgenize sürün! Teniniz beyazsa pembe tonlarında ışıltılar taşıyan kremi tercih edin.
  Yanık tenliyseniz, tercihinizi altın rengi ışıltılar taşıyan bir kremden yana kullanın. Büyük bir fırça ile iki göğsünüzün arasına bronz toz pudra sürmeniz de göğüslerinizin daha yuvarlak görünmesini sağlar

  Saçlar için
  Saç renginizin birkaç ton açığından gölgeler yaptırarak her zaman "ışıltılı" görünebilirsiniz. Bir bAşka öneri de saçınıza parfüm sürmeniz. Ensede bol toplanmış topuzun her zaman seksi göründüğünü de hatırlatalım. Uzun saçlıysanız saçınızı gün için de fırçalamayı ihmal etmeyin.

  Ayaklar için
  Bacaklarınız bronzsa pırıltıları olan kremlerden sürebilirsiniz. Topuklarınızın pembe
  görünmesini de sağlamalısınız. Ve tabii ayakkabı seçimi. Topuklu, sivri ayakkabıların seksi olduğu kesin. Ancak rahatsız ayakkabılar duruşunuzu bozup nasırlara sebep olabileceğinden ayakkabı seçiminde rahatlığı ve kaliteyi ön planda tutun.

  Boyun için
  Ensenizi açıkta bırakacak bir saç modeli boynunuzu gözler önüne serecektir. Birkaç damla parfüm, boyuna sürülen tem renginde pudra, hafif sarkıntılı küpeler dikkati boyuna çekmek için yeterli. Boynu tümüyle açıkta bırakmak ya da ince bir kolye takmak da size kalmış bir seçim.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Güzel Görünmek İçin Forum Tarih
Daha Güzel Görünmek İçin Bazı Öneriler Güzellik & Bakım 4 Ekim 2009
Güzel ve bakımlı görünmek için öneriler Güzellik & Bakım 6 Nisan 2009
Daha Güzel Görünmek İçin Bayanlara Tüyolar Güzellik & Bakım 24 Aralık 2008
Güzel Görünmek İçin Kaşları Aldırmak İnceltmek Hakkında Hadisler Sünnetler & Hadisler 13 Ağustos 2008
Her Kadın Güzel Görünmek İster Güzellik & Bakım 24 Aralık 2008

Bu Sayfayı Paylaş