Güven Bana Kitabı - Jeff Abbott

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda SeLeN tarafından 16 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Güven Bana Kitabı - Jeff Abbott konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Güven Bana Özet - Jeff Abbott Kitapları - Jeff Abbott Kitap Tanıtım - Güven Bana Ön Okuma
  Kitap Özet

  Luke Dantry ergenlik çağındayken bir yolculuğa uğurladığı babasının beklenmedik ölümüyle sarsılmıştır ve bu olay kişiliğinde derin izler bırakarak, bir profesör olan babasının bindiği uçağı sabote eden teröristlerin psikolojik yapısını anlamayı hedef haline getirmesine neden olmuştur.

  Henüz üniversite eğitimine devam eden ve başarılı bir psikolog olacağının işaretlerini veren Luke, babasının yakın dostlarından biri olan ve zaman içinde annesiyle evlenerek üvey babası haline gelen Henry Shawcross'tan, internet üzerinde sosyal ağları kullanan potansiyel teröristlerin psikolojik profillerini çıkarması ve veri toplaması için teklif alır. Amaç, bu tür insanların sunabileceği veriler sayesinde, Henry'nin politik düşünce grubunun daha tutarlı terör tehdidi analizleri yapmasını sağlamaktır.

  Luke, veri topladığı ve iletişim kurduğu profilleri Gece Yolu adı altında birleştirir ve bulgularını Henry'ye sunar. Daha önceki terör tehdidi uyarılarının ciddiye alınmamasından yakınan Henry'nin niyeti gerçekte farklıdır: Bu verileri ve çok zengin bir Arap prensinden aldığı fonu kullanarak, en büyük vahşeti ve yıkımı yaratabilecek teröristleri bulup, sanal bir yapısı olan ama somut hasarlar yaratan bir organizasyon kurmaktır. Ne var ki Jane adında bir İngiliz kadın bu olayı haber alınca, işler fena halde karışır.

  “Temelde modern teknolojinin ve sosyoekonomik şartların, ideolojik amaçlar için nasıl imkânlar sunabileceğini işleyen etkileyici bir iyiler-kötüler savaşı senaryosu… Beklenmedik açılımlara götüren sırlar zinciri hoş bir etki ve sürükleyicilik yaratıyor. Kesinlikle okunacak kitaplar listesinin en başında olmalı. ”


  “Abbott yine maceranın üstadı olduğunu kanıtlamış. Bu kitap sizi peşinden sürükleyecek!”
  -OBSERVER

  "Sırların iç içe geçtiği, akıl almaz bir maceraya davetlisiniz. Huzurlarınızda Jeff Abbott…”
  -PUBLISHERS WEEKLY

  “Jeff Abbott bu hikâyeyle yeniden aklınıza kazınacak ve uzun süre çıkmayacak. Yine aynı aksiyon, gerilim ve maceranın uyum içinde okuyuculara sunulduğu Güven Bana' da karşınıza çıkan hiçbir karaktere kolay kolay güvenemeyeceksiniz…”
  -THE NEW YORK TIMES


  Kitap Ön Yüzü

  [​IMG]


  Kitap Künyesi


  Güven Bana - Jeff Abbott
  · Martı Yayıncılık
  · Basım Tarihi : 03 - 2011
  · ISBN : 9786054335923
  · Sayfa Sayısı : 580
  · Çevirmen : Selim Yeniçeri
  · Etiket Fiyatı : 19.00 TL
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Güven Bana Kitabı Forum Tarih
Süleyman bana güven veriyor Magazin Haberleri 11 Kasım 2009
Candan Erçetin - Bana Güven Yerli şarkı sözleri 1 Haziran 2009
Aklında milyonlarca soru işareti Aşkın başından beri Güvenmedin bana neden Ve inanmad Şiirler 20 Mart 2009
İnsanların güvenini kazanmak ve insanlar tarafından sevilmek için nasıl davranmalısınız kısaca Seviyeli-Ciddi Konular 4 Şubat 2017
Güvenli ve en ucuz ulaşım araçları hangileridir? Trafik Bilgisi & Teknik Bilgiler 18 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş