Gürgenağaç Şh.Pl.Üst.N.Doğan İlköğ. Okulu Maçka Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Gürgenağaç Şh.Pl.Üst.N.Doğan İlköğ. Okulu Maçka Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Gürgenağaç Şh.Pl.Üst.N.Doğan İlköğ. Okulu Hakkında - Gürgenağaç Şh.Pl.Üst.N.Doğan İlköğ. Okulu Tanıtımı - Gürgenağaç Şh.Pl.Üst.N.Doğan İlköğ. Okulu Erişim Bilgileri - Gürgenağaç Şh.Pl.Üst.N.Doğan İlköğ. Okulu Resimleri


  Gürgenağaç Şh.pı.üst.n.doğan İlköğretim Okulu Trabzon Maçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gürgenağaç Şh.pı.üst.n.doğan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gürgenağaç Şh.pı.üst.n.doğan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gürgenağaç Şh.pı.üst.n.doğan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gürgenağaç Şh.pı.üst.n.doğan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / MAÇKA
  Adı: GÜRGENAĞAÇ ŞH.PI.ÜST.N.DOĞAN İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Gürgenağaç Köyü
  Telefon Numarası: 4625328049


  Kurumun Misyonu :

  Değişen dünyaya uyum sağlayabilen,bilgi üretebilen,kendisi ve çevresiyle barışık,ilişkilerinde dürüstlüğü güveni esas alan,etkili iletişim kurabilen,hedefleri doğrultusunda sürekli öğrenme gayretine sahip bireyler yetiştirmek.


  Kurumun Vizyonu:

  Eğitim ve öğretim kalitesini yükselterek;ülkesine,milletine hizmet aşkıyla yarışan,Atatürkçü bir gençliğin yetişmesini sağlamak.


  Kaynak :trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş