Gürcistan'da Beko deposuna saldırı

'Yurt Dışı Haberler' forumunda NeslisH tarafından 5 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Gürcistan'da Beko deposuna saldırı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  TİFLİS (İHA) - Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te bulunan Beko deposuna silahlı saldırı düzenlendi.
  Silahlı 2 saldırgan tarafından yapılan saldırıda ölen veya yaralanana olmadığı açıklanırken, kurşunların yalnızca ürünlere isabet ettiği belirtildi.
  Saldırının düzenlendiği Beko deposunun müdürü Kemal Gazioğlu İHA'ya yaptığı açıklamada, "Yaklaşık 3 saat önce ofisteydik. Buradaki görevli arkadaşlarımız telefonla bize bir silahlı saldırı olduğunu söylediler, hemen akabinde buraya geldik. Geldiğimizde eylemde bulunan arkadaşlar buradan gitmişti. Tam olarak bilemiyoruz, olayı gerçekleştiren iki kişiden bir tanesini biz yaklaşık 2 yıl önceden tanıyorduk ama neden böyle bir şey olduğunu bilemiyoruz. Olayı polise intikal ettirdik. Polisler gelip durumu tespit etti, tutanak tuttu. Bizim şahsen herhangi bir problemimiz yok. Yoktu daha doğrusu. Dolaylı yollardan ya da nasıl oldu onu da bilemiyoruz. Son dönemlerde ekonomik kriz var. Bu ülkede olan savaş dolayısıyla hem de global ekonomik kriz dolayısıyla baya bir durgunluk var, işsizlik var, parasızlık var" diye konuştu.

  "Yaklaşık 2000 yılından beri, önce Batı daha sonra Tiflis'te bayilerimiz oldu ve şu anda Tiflis'in bütün bölgelerinde bayilerimiz var, onlarla çalışıyoruz. Yaklaşık 35 bayiimiz var, başkentte 12 bayiimiz var. Bizim hiçbir yerle sorunumuz yok. Çalışma sistemimiz gayet düzenlidir. Bütün ürünler bu depodan çıkıyor. Kimi günlük kimi haftalık olarak alıyor. Bu şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz" diyen Gazioğlu, böyle bir olaya daha önce de maruz kaldıklarını, yaklaşık 7 yıl önce de böyle bir olay olduğunu belirterek, "O zamanki şartlar daha ağırdı. Emniyette, güvenlikte boşluklar vardı. Bu durumun olması şu an enteresan" ifadelerini kullandı.
  Olay yerinde bulunan polis incelemelerini sürdürüyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Gürcistan'da Beko deposuna Forum Tarih
Gürcistan'dan 'imalı' Eurovision şarkısı Yurt İçi Haberler 20 Şubat 2009
Rus askerleri Gürcistan'dan çekiliyor Yurt Dışı Haberler 18 Ağustos 2008
İbragim Gasanbekov Kimdir - İbragim Gasanbekov Biyografisi Yerli - Yabancı Sporcular 8 Mayıs 2011
BKS 2240 Jaguar 2400 W - Beko Elektrik Süpürgesi Ev Teknolojileri 21 Ocak 2011
BKS 2250 Perform 2500 W - Beko Elektrik Süpürgesi Ev Teknolojileri 21 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş