Günde 8 Programı

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 27 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Günde 8 Programı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Günde 8 programı - günde 8 Özlem yıldız - günde 8 içerik hakkında - Tv8 günde 8 programı - günde 8 yarışması - Nedim Saban günde 8

  [​IMG]

  Hafta içi her gün tv8 ekranlarına kadınlar için kadın gözüyle bakan ve baktıran yepyeni bir program başladı:
  Günde 8

  Genç anne, güzel sunucu Özlem Yıldız ve sempatik sunucu – oyuncu Nedim Saban hafta içi her gün öğleden sonralarınıza 8 renk getiriyor!

  Ünlü konukları, müzikle taçlanan sohbetleri, birbirinden önemli konularda yol gösterecek olan uzman konuklarıyla “yok yok” diyebileceğiniz, merakla ve keyifle izleyeceğiniz bir program
  Günde 8.

  Bu programı sadece izlemekle mi kalacaksınız, hayır! Eğlenmek, öğrenek, keyifli zaman geçirmek, hayatınız boyunca hiç unutmayacağınız anılar biriktirmek ve becerilerinizin size getireceği bir şöhreti tatmak isterseniz başvuracak ve Günde 8’in tam da içinde olacaksınız!

  Siz, birbirinden maharetli 4 kadın kendi grubunuzu kuracak, grubunuza gönlünüzden geçen ismi verecek, sizi alt etmek ve harika ödüle kavuşmak isteyen diğer grupla yarışacak, kazansanız da kaybetseniz de günün ve haftanın 8 yıldızından biri olacaksınız. Jürinin beğenisini kazanır ve haftayı 1. tamamlarsanız ödülünüzü de alıp Günde 8’den çok daha mutlu ayrılacaksınız.

  Lezzetine inandığınız özel tariflerinizi izleyiciler ile paylaşacak, sizi anlatan tasarımlarınızla kadınlara ilham verecek ve sinirli dokunuşlarınızla güzelleşeceksiniz.
  Şansınızı becerileriniz ile taçlandırıp Günde 8’e taşıyın.

  Hafta boyunca her gün güzel zaman geçirmek, tatlı bir rekabetin hazzını yaşamak ve kadın dünyasını kadın erkek herkese kendi gözünüzden anlatmak ya da ekranlarınızın başında kalıp bu tatlı rekabete ve eğlenceye gülümseyerek, heyecanlanarak, taraf tutarak dahil olmak istiyorsanız Özlem Yıldız ve Nedim Saban’la Günde 8’de kalın…

  Günde 8, müzikle, sağlıkla, güzellikle, sosyal hayatınızı renklendiren, kolaylaştıran eğlenceli hale getiren ne varsa onlarla geliyor. Birbirinden renkli 8 kadınla, ünlü konuklarıyla, değerli uzmanlarıyla tv8 ekranlarına geliyor. Gününüzü Günde 8’i izlemeden geçirmeyin.

  Günde 8 Hafta İçi Hergün
  Saat : 16.15 de
  Tv 8 Ekranlarında​
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Günde Programı Forum Tarih
Sivil toplum kuruluşları hangi yollarla gündem ve kamuoyu oluştururlar kısaca Eğitim Bilgileri 15 Şubat 2017
Atatürk büyüdüğünde ne olmak istiyordu? Atatürk Hakkında Herşey 29 Ocak 2016
Ülkemizde aynı günde farklı hava olaylarının yaşanmasının nedenleri nelerdir? Sorular ve Cevaplar 3 Aralık 2015
Gündelik Bilgilere Örnek Eğitim Bilgileri 25 Şubat 2014
Namaz Nasıl Kılınır Namaz Günde Kaç Vakit ve Kaç Rekat Kılınır Dinimizin Direği Namaz 4 Kasım 2013

Bu Sayfayı Paylaş