Gülderen İlköğretim Okulu Hayrat Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Gülderen İlköğretim Okulu Hayrat Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Gülderen İlköğretim Okulu Hakkında - Gülderen İlköğretim Okulu Tanıtımı - Gülderen İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Gülderen İlköğretim Okulu Resimleri


  Gülderen İlköğretim Okulu Trabzon Hayrat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gülderen İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gülderen İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gülderen İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gülderen İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / HAYRAT
  Adı: GÜLDEREN İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Hayrat Gülderen Beldesi
  Telefon Numarası: 4626936257

  Kurumun Misyonu :

  Anasınıfından başlayarak ilköğretim 8. sınıfa kadar üstlendiğimiz eğitim öğretim görevini yerine getiriken * Öğrencilerimizin mutluluğu ve ruhsal gelişimini ön planda tumak, *Öğrencilerimizin aile, toplum ve vatanına bağlı , çok çalışmaya hazır, ahlaklı, özgüven ve sorumluluk sahibi olarak yetiştirilmeleri için sıcak bir ortam sağlamak * Eğitime öğretime göre öncelik vermek, * Öğrencilerimizin iyi birer vatandaş olarak yetişmelerini sağlamak. Öğrenciler, okul idaresi, öğretmen ve veliler arasında sıcak ve yapıcı bir diyalog geliştirmek, * Ulusal bayram ve anma günlerinde anlamlı etkinlikler geliştirerek öğrencilerin kültür varlıklarına sahip çıkmalarını sağlamak önde gelen hedeflerimizdendir.


  Kurumun Vizyonu:

  Gülderen İlköğretim Okulu olarak hedefimiz Anasınıfından başlayarak ilköğretimin bütün kademelerinde sağladığımız eğitimle , güçlü bir kimliğe sahip, başarıyı hedefleyen, yenilikçi, yaratıcı, lider olabilen, toplum tarafından takdir edilen, Türk kimliği ile iyi bir vatandaşlık niteliklerine sahip olan, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı ahlaklı gençler yetiştirmektir.


  [​IMG]


  trabzon.meb.gov.tr
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Gülderen İlköğretim Okulu Forum Tarih
İlköğretim Haftası Yazı İlköğretim Haftası İle İlgili Yazı Eğitim Bilgileri 16 Eylül 2013
İlköğretim Haftası Şiirleri İlköğretim Haftası İle İlgili Şiirler Şiirler 16 Eylül 2013
Açık İlköğretim I. Dönem Sınav Tarihi 2012-2013 Açık Öğretim AÖF 15 Ekim 2012
Cumhuriyet Bayramı Şiirleri İlköğretim Şiirler 11 Ekim 2012
Gedikpınar İlköğretim Okulu Bilgileri Güroymak Bitlis Bitlis Tanıtımı 28 Ağustos 2012

Bu Sayfayı Paylaş