Gülüyor!

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 1 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Gülüyor! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Gülüyor!


  Aziz Yıldırım'dan Galatasaray'a gönderme: “Elde ettiğimiz zaferi gölgelemek için sürekli olarak konuşanları, yan yollara saparak 10 yıldır değişmeyen gerçeği hafızalardan çıkarma gayretinde olanları tebessümle izliyorum”
  [​IMG]
  Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi’nin kasım sayısında yer alan, “Fenerbahçe farkını ortaya koyuyor” başlıklı başyazısında şunları dile getirdi: “Futbol takımımız, hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerlediğini, hem Avrupa’da hem ligdeki sıralamada lider unvanını taşımak suretiyle göstermektedir. Takımımız, deneyimli idari ve teknik ekibiyle, kadrosunda barındırdığı her biri yüksek kaliteli oyuncular sayesinde rakiplerle aramızdaki farkı her geçen gün daha da artıracaktır. Ezeli rakibimiz, ebedi dostumuz Galatasaray karşısında alınan galibiyet nedeniyle idari ve teknik ekibe, futbolcularımıza ve zaferde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

  Taraftarları göreve davet
  Ancak sportif ve ekonomik anlamda kulübümüzü zor durumda bırakan ‘münferit eylemler’ karşısında birlik olma zorunluluğuna da dikkat çekmeden geçemiyorum. Rakibimiz karşısında elde ettiğimiz zaferimizi gölgelemek için sürekli olarak konuşanları, yan yollara saparak 10 yıldır değişmeyen gerçeği hafızalardan çıkarma gayretinde olanları tebessümle izliyorum. 12. Adam’ın arasına karışarak, hiçbir koşulda onaylanmayacak hareketlerde bulunan kişilere karşı tüm taraftarlarımızı sağduyu çerçevesinde göreve davet ediyorum. Takımımızın haklı galibiyetinin ardından münferit de olsa meydana gelen bir olay sebebiyle, kulübümüzün aldığı seyircisiz oynama cezasının sadece rakiplerimize avantaj sağlayacağının bilinmesini istiyorum.

  ‘Aleyhimize kullanılıyor’
  Bizi durdurmak isteyenlerin fırsat kolladığına, ortaya çıkan her türlü olumsuz durumun bu çevreler tarafından anında kulübümüz aleyhine kullanıldığına dikkatinizi çekiyor ve asla bunlara fırsat verilmemesini taraftarlarımızdan istiyorum. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün, yarıştığı tüm branşlarda tek hedefi vardır: Şampiyonluk. Şampiyonluklar dışında elde edilen hiç bir başarı camiamızı mutlu etmemektedir. Bu nedenle ailemizin her bir ferdinden, sporcularımıza inanmalarını, ilgilerini ve desteklerini şampiyonluk yolunda sadece sporcularımıza yönlendirmelerini önemle rica ediyorum.


  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Gülüyor Forum Tarih
Aslan Yıldırım'la gülüyor Galatasaray 1 Kasım 2009
En güzel Gülben gülüyor Magazin Haberleri 31 Ekim 2009
Kayseri'de yüzler gülüyor Diğer Takımlar 15 Ekim 2009
Bankaların yüzü gülüyor Ekonomi Ve Borsa 7 Mayıs 2009
12 yıldır aralıksız gülüyor Garip olaylar 1 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş