Güiza yanabilir

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 17 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Güiza yanabilir konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Güiza yanabilir


  [SIZE=+0][/SIZE]İdmanda Daum'un arkasından dilini çıkaran, gençlere kötü davranınca da takım arkadaşlarının tepkisini çeken İspanyol oyuncunun, kadro dışı bırakılması söz konusu.
  [​IMG]

  Disiplinden taviz vermeyen Fenerbahçe Yönetimi’nin önüne, Kazım ve Önder’den sonra şimdi de Daniel Güiza’nın dosyası konuyor. Gece alemlerinde gezerken, yöneticilerin bu konudaki sorusuna, “Böyle birşey yok” diyen ancak ertesi gün boy boy fotoğrafları yayınlanınca ipi çekilen Kazım; evinde dinlenmesi gerekirken gece kulübünde sabahlayıp evinde elini kesince gönderilmesine karar verilen Önder Turacı’dan sonra İspanyol golcünün de yanabileceği iddia edildi. Bunun nedeni de, Güiza’nın, isteksiz tavırlar sergilediği için kendisini gençlerin yanına gönderen teknik direktör Daum’un arkasından dilini çıkarması. Bu da yetmezmiş gibi, dün sabahki idmanda gençlere karşı takındığı tavır. Çift kale maç sırasında Furkan’ı geçemeyen Güiza, genç futbolcuya çelme takıp yere düşürünce, başta Emre olmak üzere diğer oyuncular tarafından sertçe uyarılmıştı.

  Yönetim Kurulu Antalya’da
  Gökhan Ünal’ın transferi sonrasında sinirli hareketleriyle dikkat çeken İspanyol oyuncunun tavırlarının takımdaki disiplini bozmasından endişe eden Daum’un yönetime bir rapor vereceği belirlendi. Bugün Antalya’ya gelecek olan Başkan Aziz Yıldırım ve arkadaşlarının yarın gerçekleştirecekleri Yönetim Kurulu toplantısında, Güiza’nın durumunu görüşmesi bekleniyor. Toplantıda ayrıca Kazım ve Önder’e af konusunun da görüşülebileceği kaydedildi.


  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Güiza yanabilir Forum Tarih
Daniel Güiza Temaları İndir Cep Temalar 4 Mayıs 2010
Güiza müjdesi Fenerbahçe 8 Ocak 2010
Güiza kurtardı: 3-2 Fenerbahçe 13 Aralık 2009
'Güiza artık gitmeli' Fenerbahçe 4 Aralık 2009
Güiza'nın sözleri tepki topladı Fenerbahçe 15 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş