Gözlerin Hayalimdeki Kayıp Adam ( Bir Aşk Hikayesi)

'Aşk Hikayeleri' forumunda Dine tarafından 23 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Gözlerin Hayalimdeki Kayıp Adam ( Bir Aşk Hikayesi) konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Seni görüp de konuşamadığım soğuk otobüslerde, her gün gelmeni bekliyorum. Bugün nereden binecek diye merak ederek, her durakta insanların arasında seni arıyorum. Acaba hangi sevinçleri, hangi hüzünleri taşıyorsun yüreğinde, benim merak ettiğim kadar sen de merak ediyor musun beni ? Yoksa sadece denk geldiği için mi buluyor her seferin de gözlerin gözlerimi ? Belki de hiçbir zaman kesişmeyecek olan yolumuzu giderken uzak koltuklarda, yanımda olabilmeni diliyorum, yıldızlara bakarak.

  Hep dilimin ucuna gelen ama bir türlü söylemeye fırsat bulamadığım şeyleri anlatamayacak kadar kısa bakışmalarımızı özlüyorum, senin olmadığın günlerde. Bir gün hiç beklemediğim bir yerden bindiğin için otobüse, boş bulunup gülümseyiverdim kendi kendime, sanki anlamışsın gibi utandım sonra da.

  Umudumun kırıldığı anlarda bir bakış ki gözlerinde gördüğüm beni yeniden hayallere itiyor ister istemez. Nasıl gelmeliyim yanına yada sen ne zaman geleceksin merak ediyorum.
  Uzağında olmak biraz huzur birazda keder veriyor bana. Düşünüyorum da eğer yanımda olursan her şey büyüsünü kaybedecek, olmazsan da hep bir yanım eksik kalacak. Ne yapacağımı bilmiyorum. İçimde hep bir yanım eksik hep bir yanım meraklı kalıyor.

  Çoğu zaman kurduğum hayaline kapılıp kayıp dünyalar, gecikmiş umutlar görüyorum gözlerinde. Acaba kimi sarıyor kolların her akşam evine ulaştığında, yoksa yalnız mı kalıyorsun sende benim gibi soğuk otobüs durağında inip yürüdüğün yolların sonunda. Yada ben otobüste uyuya kalmışımda, gözlerin hayalimde ki kayıp adam.

  Alıntıdır
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Gözlerin Hayalimdeki Kayıp Forum Tarih
Rüzgar Katran Karası Gözlerin Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 27 Mart 2012
Serdem Coşkun Sustur Gözlerini Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 14 Ocak 2012
Öykü Gürman Yalan Gözlerin Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 19 Ekim 2011
Gözlerine Rehin Kaldı Gözlerim Hasret ve Özlem Yazıları 10 Ekim 2011
Kara Kaş Gözlerin Elmas Gitar Akorları - Kıraç Müzik Türleri ve Enstrümanları 5 Eylül 2011

Bu Sayfayı Paylaş