Gözler kalbin aynasıdır

'Güzellik & Bakım' forumunda Mavi_inci tarafından 7 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Gözler kalbin aynasıdır konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Gözler kalbin aynasıdır tamam da kalbin yansıttıklarına göre aksini de şekillendirmeniz mümkün. Seçeğiniz renkler, eye-liner ve rimelle farklı ve çarpıcı gözlere ve tabii bakışlara sahip olabilirsiniz.

  Gözlerinize, yeni, seksi bir kıvrım kazandırın. Bronz renkte bir göz kalemini, göz kapağınıza ve alt kirpiklerinizin altına uygulayın. Belirgin bir eyeliner ile, göz kapaklarınızdan kaşlarınıza ulaşan üçgen bir alanı çizin. Ne kadar etkileyici bir efekt yaratacağınız, bu çizginin uzunluğuna bağlı.

  Sofistike bir görünüm için kesinlikle altının parıltısı gerekli. Yumuşak kahverengi bir göz farının üzerine uygulayacağınız altın renkli metalik renkli sıvı eye-liner, gözlerinizin altın ışıltısına sahip olmasını sağlayacak. Gölgeler ve gölgeleri yapacağınız tonların uyumu çok önemli.

  Futuristik bir görünüm için gözün badem şeklini belirlemelisiniz. Bunun için tüm göz çevresini beyaz metalik bir gölgeyle boymalısınız. Kullanacağınız gümüşi sıvı eye-liner, göze pırıltılar ekleyecektir. Üst ve alt kirpiklere yakın birer çizgi halinde bu eye-liner’ı sürün. Gözün doğal şekline uygun olarak, dış köşesinden eye-liner ile çizdiğiniz çizgileri birleştirin.

  Güçlü gölgelerle belirlenmiş bir gözün albenisini varın siz düşünün. Çarpıcı, etkileyici, kışkırtıcı… Koyu yeşilin metalik bir tonu ile modern bir bakış elde edebilirsiniz. Bunun için göz çevresine limon rengi krem bir far ile gölge yapın. Sonra alt ve üst kirpiklerin diplerine eye-liner sürüp, pamuklu çubuk ile bu çizgileri hafifletin. Enerjinize siz bile hayran kalacaksınız.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Gözler kalbin aynasıdır Forum Tarih
Gözlerle İlgili Bilmeceler Çocuk Oyunları 27 Eylül 2012
Gözlerimiz Nasıl Korunur? Seviyeli-Ciddi Konular 18 Eylül 2012
Namaz Kılarken Gözleri Kapatmak Dinimizin Direği Namaz 20 Temmuz 2012
Namaz Kılarken Gözler Nereye Bakmalıdır Dinimizin Direği Namaz 20 Temmuz 2012
Gitmeler Gözlerde Başlar Ayrılık ve Yalnızlık Sözleri 11 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş