Gözaltı Neden Mor Olur -Gözaltı Morluğu Hakkında

'Genel Sağlık' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Gözaltı Neden Mor Olur -Gözaltı Morluğu Hakkında konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Göz Sağlığı - Gözaltı Morluğu - Gözaltı Neden Mor Olur - Gözaltı Morluğu Nedir - Gözaltı morluğu Tedavisi - Gözaltı Morluğu Hakkında - Yorgunluk - Stres
  Göz altı morlukları sorunu genel anlamda kalıtsaldır ve kişinin fiziksel durumuna göre değişiklik göstermektedir.

  Göz altı morlukları doğuştan yada göz torbası çevresinde oluşan kan damarlarının ciltte yakın bulunması veya göz çevresindeki damarlarda yağ torbalanması sebebi ile kan dolaşımının kötü olmasından dolayı oluşabilmektedir.

  Ayrıca göz altı morlukları bir diğer sebebide cildimize renk veren hücrelerin çokluğundan oluşan bir problemde olabilmektedir.
  Göz altı morukları sonradan oluşuyor ise bunlar genelde aşırı yorgunluk, stres, alkol, uyuşturucu ve sigara kullanımı ile açıklanabilir ve bu etmenler göz altı morlukları artmasında sebep olabilir.

  Göz altı morlukları için göz etrafına uygulanan bazı faydasız krem ve botox malzemeleri göz altı morukları artmasına sebep olabilir. Bu göz altı morlukları ve göz kırışıklıkları uygun bir cerrah ve uygun bir tedavi ile giderilebilme şansına sahiptir.

  Göz altı morlukları için göz çevresi hücrelerini yenilemekte olan ve dolaşımı hızlandıran kozmetik malzemeler göz altı morlukları azaltır ama kalıcı olmaz. Göz altı morluklarına bitkisel çözüm olarak sunulan ürünlerde kalıcı değildir.

  Göz altı morlukları sorunu için tavsiye edilen medikal estetik uygulaması lazer tedavisi , cerrahi işlem ise göz kapağı estetik operasyonlarıdır. Göz altı morlukları sorunu yaşayan kişinin durumuna bağlı herhangi birini uygulayarak kişiyi göz altı morlukları sorunundan kurtarabilmek mümkün olmaktadır.

  Göz altı morlukları lazer tedavisinde bazen 3-4 seans üstüste tedaviye gidilmesi gerekebilir.  alıntı
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Gözaltı Neden Olur Forum Tarih
Hücre Yenileyici Gözaltı Maskesi Güzellik & Bakım 29 Ekim 2010
Haluk Levent'in gözaltı isyanı Magazin Haberleri 6 Mayıs 2010
Gözaltı Torbalarından Peelingle Kurtulun Genel Sağlık 23 Nisan 2010
Nusaybin'de Yasadışı Bahisçilere Operasyon: 4 gözaltı Mardin Tanıtımı 28 Mart 2010
Taliban'a darbe: 7 tutuklama, 1000 gözaltı Yurt Dışı Haberler 22 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş