Göz Altı Şişmelerine Çözümler

'Güzellik & Bakım' forumunda KaRDeLeN tarafından 17 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Göz Altı Şişmelerine Çözümler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [FONT=book antiqua,palatino]Göz Altı Şişmesi - Göz Altı Şişmelerine Çözümler
  [/FONT]

  [FONT=book antiqua,palatino]
  [/FONT]

  [FONT=book antiqua,palatino]Uyku eksikliğinden, çok çalışmaktan veya yorgunluktan dolayı gözlerde meydana gelen şişlikler kadınların korkulu rüyası haline geliyor. İşte gözlerinizdeki şişlik, kızarıklık ve morluğu gidermek için pratik yollar…[/FONT]

  [FONT=book antiqua,palatino]Met@l kaşık
  Yapacağınız tek şey iki met@l kaşık almak, bir dakika kadar soğuk suyun altında tutmak ve kaşıkları baş aşağı gözlerinizin üzerine koymak. Bunu da yapamıyorsanız kalp kırıklığından daha büyük sorunlarınız var demektir.
  [/FONT]


  [FONT=book antiqua,palatino]Hemoroid kremi
  Bunu güzellik yarışmalarına katılan bütün kızlar yapıyor. Kulağa tehlikeli gibi gelse de işin sırrı köpekbalığı ciğeri yağı gibi maddelerin şişlikleri azaltması. Göz kapaklarınıza biraz sürün ve şişliğin inmesini bekleyin. Bu işi dikkatli yapmanız ve prospektüsünde ‘körlüğe yol açabilir’ gibi bir uyarı olup olmadığına bakmanızı öneririz.
  [/FONT]


  [FONT=book antiqua,palatino]İnce salatalık dilimleri
  Cindy Crawford’un başvurduğu bu yöntem oldukça etkili. Gözünüzü kapatın ve üzerine koyup bir süre bekletin. Denemekte fayda var.
  [/FONT]


  [FONT=book antiqua,palatino]Siyah çay poşetleri
  Tek yapacağınız çay poşetini soğuk suda 10 dakika bekletmek ve hafifçe bastırarak göz bölgenizde gezdirmek. Çaydaki bir madde gözde biriken suyu çekiyor.
  [/FONT]


  [FONT=book antiqua,palatino]Çiğ patates dilimleri
  Bütün gece doğru düzgün uyumadınız. Telaşa gerek yok. Bir patates aslın dilimleyin ve gözaltı bölgenize uygulayın. Yüzünüz dilimlerdeki potasyumu emecek ve hoş olmayan morluklar kalkacak.
  [/FONT]
   

Bu Sayfayı Paylaş