"Gökhan'a kapımız açık"

'Diğer Takımlar' forumunda Dine tarafından 15 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  "Gökhan'a kapımız açık" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]"Gökhan'a kapımız açık"


  [SIZE=+0][/SIZE]Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Trabzonspor'da forma giyen eski futbolcuları Gökhan Ünal'a, koşullar oluşması durumunda kapılarını açabileceklerini belirtti.
  [​IMG]
  Hurma, bazı internet sitelerinde Gökhan Ünal’ın Trabzonspor’da zor dönem geçirdiği ve Kayserispor’a dönmek istediği yönünde haberler çıktığını hatırlattı.

  Gökhan Ünal’ın Kayserispor’da başarılı bir dönem geçirdiğini ve şu an Trabzonspor’un sözleşmeli oyuncusu olduğunu ifade eden Hurma, şunları söyledi: "Gökhan Ünal, takımımızda gol kralı olmuş, birçok sevinci yaşatmış bir oyuncu. Yoğun baskılar sonucunda ve o dönemki şartlarda, takımda çok başarılı olduğu bir dönemde oyuncumuzu satmak zorunda kaldık. Gökhan, şu an Trabzonspor’un oyuncusu. Bizim başka bir takamın oyuncusu ile ilgilenmemiz söz konusu olamaz. Ama, koşullar oluşursa bize gol krallığı yaşatan oyuncumuza kapımız her zaman açıktır. Ekonomik şartlar oluşursa, Trabzonspor bu oyuncu ile yollarını ayırırsa veya başka türlü şartlar oluşursa Gökhan’ın her zaman başımızın üstünde yeri vardır."  Kaynak:Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş