Gökçeköy İlköğretim Okulu Şalpazarı Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Gökçeköy İlköğretim Okulu Şalpazarı Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Gökçeköy İlköğretim Okulu Hakkında - Gökçeköy İlköğretim Okulu Tanıtımı - Gökçeköy İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Gökçeköy İlköğretim Okulu Resimleri

  [​IMG]


  Gökçeköy İlköğretim Okulu Trabzon Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gökçeköy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gökçeköy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gökçeköy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gökçeköy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / ŞALPAZARI
  Adı: GÖKÇEKÖY İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: GÖKÇEKÖY İLKOĞRETİM OKULU
  Telefon Numarası: 4628938182

  Okulun Tarihçesi

  Gökçeköy İlköğretim Okulu 1946 yılında eğitim - öğretime başlamıştır. uzun yıllar Gökçeköy, Sinlice ve Kuzuluk köylerinin tek okulu olarak hizmet vermiştir. 1967 yılından itibaren çevre köy ve mahallelerde ilköğretim okulları açılmaya başlamış fakat göç nedeniyle birçoğu kapanmış. 1997/1998 Eğitim - Öğretim Yılından itibaren çevre köy ve mahalle öğrencileri taşıma ile Gökçeköy İlköğretim Okuluna getirilmeye başlanmıştır. Günümüzde 11 araçla 7 ayrı taşıma merkezinden taşıma yapılmaktadır. Okulumuz bünyesinde 10 ayrı derslikte eğitim - öğretim sürdürülmektedir. Kalorifer ile ısınmakta, yakıt olarak kömür kullanılmaktadır. Okula Ait ek binanın ikinci katı lojman olarak hizmet vermektedir. mevcut 2 anasınıfı şubesinde 36 kayıtlı öğrenci bulunmaktadır.

  Kurumun Misyonu :

  Okul ve yönetim olarak bölgenin eğitim, kültür, bilim ve sanat merkezi olmak. toplum yararına olan her türlü ekonomik etkinliğin lideri olmak; Bu vesile ile toplumsal çağdaşlaşmaya aracı olmak.


  Kurumun Vizyonu:

  Eğitim - Öğretim programlarına paralel olarak bütün öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmesini sağlamaki değişen çevre ve teknolojik şartlarına uygun, bilgili, becerili, kendine güvenen, topluma yararlı bireyler olarak yetişmelerine imkan sağlamak.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  http://www.gokcekoy.k12.tr/

  Kaynak : trabzon.meb.gov.tr
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Gökçeköy İlköğretim Okulu Forum Tarih
Gökceköy İlköğretim Okulu Aladağ Adana Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 19 Temmuz 2010
Gökçeköy Köyü Hakkında Bilgi Şalpazarı Trabzon Trabzon Tanıtımı 17 Haziran 2010
Gökçeköy Köyü Köse Gümüşhane Gümüşhane Tanıtımı 9 Nisan 2010
Gökçeköy Köyü Sungurlu Çorum Çorum Tanıtımı 4 Nisan 2010
İlköğretim Haftası Yazı İlköğretim Haftası İle İlgili Yazı Eğitim Bilgileri 16 Eylül 2013

Bu Sayfayı Paylaş