Göbeğinizi iğneyle eritin

'Diyet Beslenme' forumunda Fatma tarafından 23 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Göbeğinizi iğneyle eritin konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  iğneylemi? nasıl yani ? demeyin...


  Artık vücudunuzdaki bölgesel yağlardan kolaylıkla kurtulabileceksiniz. ABD'li bilimadamlarının geliştirdiği ilaçla özellikle göbek civarında biriken yağlar başta olmak üzere vücuttaki bölgesel yağları eritmek mümkün olacak.
  Stresin kilo aldırdığını saptayan ABD'li bilim adamları, istenmeyen vücut yağlarını ameliyata gerek olmadan ortadan kaldıran bir ilaç geliştirdi. Özellikle göbek civarında biriken yağları eriten ilaç, enjeksiyon yoluyla vücuda veriliyor ve bu bölgedeki yağ oranını yüzde 40 düşürüyor. İlaç obeziteyi durdurmasa da vücut hatlarını yeniden şekillendiriyor.
  Söz konusu ilacı, bir "stres-obezite" deneyi sonucu geliştiren Washington'daki Georgetown Üniversitesi'nden bilim adamları, stres altındaki farelerin, stressiz farelerle aynı kaloriyi almalarına karşın kilo aldığını gözlemledi ve bundan vücudun kendi ürettiği Y2R adlı kimyasalın sorumlu olduğunu keşfetti. Y2R'Yİ bloke eden bir ilaç verilen stres altındaki farelerin göbek yağları yüzde 40 oranında azaldı.
  Buluşla ilgili olarak konuşan plastik cerrah Stephen Baker, "Bu ilaç istediğiniz her şeyi yiyip sonra film yıldızı gibi olmayı garanti etmiyor ama daha sağlıklı olmanıza yardımcı oluyor" dedi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Göbeğinizi iğneyle eritin Forum Tarih
Göbeğinizi küçültmenin 11 yolu Genel Sağlık 6 Nisan 2009
GÖbeĞİnİzİ yoĞurtla erİtİn Diyet Beslenme 9 Şubat 2009
Çengelli İğneyle Çantanıza Süs El Sanatları 26 Mart 2010
İğneyle resim yapma san’atı Hobiler Ve Videolar 3 Mart 2010
Toplu İğneyle Yapılan Danteller Dantel Örnekleri 11 Temmuz 2009

Bu Sayfayı Paylaş