Göçenler Göçürenler, Ne Varsa Götürenler (2008) - (18 Eylül 2009)

'Sinema Film Tanıtımları' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Göçenler Göçürenler, Ne Varsa Götürenler (2008) - (18 Eylül 2009) konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Vizyon tarihi:
  18 Eylül 2009

  Oyuncular:

  Hank Azaria, Sándor Fábry, Károly Gesztesi, Judit Hernádi, Ferenc Hujber, Iván Kamarás, Zsóka Kapócs, Tom Kenny, József Kerekes, István Kovács, Carl Lumbly, Eric McCormack, Laraine Newman, Szonja Oroszlán, Christina Pickles, Gábor Reviczky, Freddy Rodríguez, Will Shin, Gyözö Szabó, István Szellõ

  Ekip:
  Gabor Csupo (Yönetmen), Billiam Coronel (Senaryo), Josh Lieb (Senaryo), Gabor Csupo (Müzik), Gregory Hinde (Müzik), Drew Neumann (Müzik)

  Puan:

  6.9 / 10
  Filmin puanı sinema.com kullanıcılarının oylarıyla belirlenmiştir.

  Konu:
  Her yıl Amerika''ya göç edenlerin sayısı tüm dünyada geri kalan göçmen sayısından daha fazla...Neden? Sosisli sandviç ve hamburger aşkı yüzünden olabilir mi? Yoksa Snoop Dogg''la tanışıp Pamela Anderson''ın arkadaşı olmaya mı geliyorlar ? Belki de... Fakat tabii ki gerçek sebep bu göçmenlerin tamamının Amerikan Rüyasın peşinde olmaları... Immigrants bir Rus göçmen olan Vladislav ve bir Macar göçmen olan Joska''nın maceralarını anlatıyor. Vlad kızkardeşi Ana''nın Amerika''daki hayata ışık hızıyla adapte olmasına şaşkındır... Babası ise bir kültür şoku geçirmektedir. Vista del Mar, adında dünyanın her yerinden gelen göçmenlerin yaşadığı bir apartmana yerleşirler. Ev Sahibeleri eski bir oyuncu olan Greta Knight adında çirkin ve yaşlı bir kadındır ve Vald''dan çok hoşlanmaktadır.

  Vlad ve Joska''nın hayali bir Rus/Macar restaurantı açmaktır. Arkadaşlıkları LA''in hızlı gece hayatında onları komik ve bir o kadar da dramatik bir maceranın içine sürükleyecektir.


   

Bu Sayfayı Paylaş