"Futbolun adaleti yok"

'Trabzonspor' forumunda Dine tarafından 8 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  "Futbolun adaleti yok" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]"Futbolun adaleti yok"


  [SIZE=+0][/SIZE]Hugo Broos, “Başkanımız'ın 'Futbolun adaleti yok' sözüne katılıyorum. Oyunun hakimi bizken, Beşiktaş pozisyona girmeden kazandı. Yenilgiyi hiç hak etmedik” diye konuştu.
  [​IMG]
  Trabzonspor’un teknik direktörü Hugo Broos, Beşiktaş karşılaşmasının ardından oldukça üzgündü. Daha önce yaptığı açıklamada Beşiktaş’ı çok iyi tanıdığını ifade eden Belçikalı teknik adam, bu konuya vurgu yaptı. Broos, “Maçın gidişatına baktığımızda, Beşiktaş’ı ne kadar iyi tanıdığımızı gösterdik. Gerçekten çok iyi mücadele ettik. 90 dakikaya baktığımızda oyunun genel anlamda hakimi bizdik. Bütün kritik pozisyonlarda Trabzonspor’un imzası vardı. Açıkçası Beşiktaş, sahamızda pozisyon yakalamadan bize gol atmayı başardı” açıklamasını yaptı.

  ‘Yakaladıklarımızı atmalıydık’
  Üzerine basa basa, mücadelede egemen olan tarafın kendileri olduğunu yineleyen tecrübeli çalıştırıcı Broos, yakalanan sayısız gol pozisyonu için ise “Bu kadar çok pozisyona giriyorsak, bunları atmamız gerekiyor. Başkanımız’ın, “Futbolun adaleti yok” söylemine katılıyorum. Rakibimiz hiçbir pozisyona giremeden kazandı. Kendi sahalarına çekildiler ve savunma futbolu oynadılar. Kontrol bizim elimizdeydi. Hiç hak etmediğimiz bir şekilde buradan mağlup olarak ayrılıyoruz. Bu yüzden üzgünüz” yorumunu yaptı.


  Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş