FunWebcam 1.03

'Diğer Programlar' forumunda Asi_isyankar tarafından 29 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. FunWebcam 1.03 konusu [​IMG]


  Bu programla web cam kullanmayı daha çok seveceksiniz. Kameranızda karşıdaki kişinin sizi renkli bir çerçeveden görmesini sağlamak hoşunuza gitmezmiydi? Ayrıca tüm web cam ve tüm messenger türleri için uygun. Hareketli Avatarların, Dinamik Resimlerin, Film Kakarterlerinin size kameranızda bir de eşlik ettiğini düşünün... Bu program web cam de yeni bir boyut gerçekten... Çocuklar ve bayanlar için de içeriği bulunan bir program ayrıca... Ayrıca karşıdaki kişinin bu programa sahip olması gerekmiyor. Kameranızı açtığınızda sizi renkli bir çerçevede görebilir... Tek yapmanız gereken programdan avatarı seçmek ve eğlenceye başlamak

  FunWebcam, her türlü video sohbet programına (MSN, Yahoo Messenger, ICQ , AIM, Skype vb.) animasyonlar eklemenizi sağlayan bir araç. İçerisinde heyecan verici animasyonlar ve şık tasarımlar bulunuyor. Yazılım, aynı zamanda şirin resimleri çeşitli biçimlerde eğlenceli fotoğraflar şekline dönüştürebiliyor. Aynı zamanda yazılımda güzel çerçeveler, hoş karikatür resimleri, canlı baskılar vb. bulunmakta. Yazılımla kendinize özgü benzersiz animasyonlu efektler de yapabiliyorsunuz.

  FunWebcam is software specially designed to add animations to video chat programs. FunWebcam gives you the magic to add exciting animations and stylish frames to your video chat page. Besides, it can transform your cute images into various kinds of fun photos, which you can easily show to your friends.
  Features:

  Fun building,You can DIY your own fun photo album with as many models as you want.
  Compatible,Supportive to all video chat tools like MSN, Yahoo Messenger, ICQ , AIM, SKYPE etc. Convenient to use, One-way installation is required only; the other can view your awesome image even though he/she does not install FunWebcam.Show emotions in a brand new and innovative way.Rich in *******,We provide a full range of related services including beautiful frames, lovely cartoon images, lively impressions, peculiar signature etc to make unique animated effects.
  DownLoad
   

Bu Sayfayı Paylaş