Fresh UI 8.11 Download

'E-F' forumunda Siraç tarafından 25 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Fresh UI 8.11 Download konusu Fresh UI 8.11 Download


  Tanıtım:
  Fresh UI ücretsiz bir sistem yapılandırma aracıdır. Bu araç ile Windows üzerinde yapmakta zorlandığınız ayarlamaları çok basit bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Kişisel istekleriniz doğrultusunda size özelleştirme imkanı veren araç, oldukça çok sayıda özelliğe sahiptir. Bu araç ile Windows üzerinde yapamayacağınız ayarlama yok denebilir.

  Araç ile yapılabilecek ayarlamalardan bazıları şunlardır:


  Masaüstü arka planı değiştirebilme özelliğini etkin-pasif kılma.
  Başlat Menüsünden "ara", "çalıştır" ve diğer bağlantıların gösteriminin kaldırılabilmesi.
  Kayıt Defteri Düzenleyicisinin ve Windows Görev Yöneticisinin kullanımına izin verip-vermeme seçeneği.
  Windows Messenger yazılımının sistem başlangıcında otomatik olarak devreye girmesini önleyebilme.
  Windows güncellemelerinin otomatik alınıp alınmamalarını ayarlayabilme.
  Başlat Menüsündeki Belgelerim, Bilgisayarım, Denetim Masası vb. kısayollarının gösterimini kaldırabilme.

  Programın özellikleri şu şekilde özetlenebilmektedir :

  Windows uygulama ayarlarının özelleştirilebilmesi : Internet Explorer tarayıcısı, Windows Media oynatıcısı, Hearts ve Spider oyunları, Netmeeting, Not Defteri, Outlook Express, Messenger ve Wordpad programları, Görev Zamanlayıcısı, Windows güncelleme aracısı ve Kayıt defteri ince ayarlarını tamamen kişiselleştirebilme imkanı.
  Windows kullanıcı arayüzünün özelleştirilebilmesi : Windows gezgini dahilindeki tüm dosya, klasör, sürücü ve dosya araması özelliklerine tüm gizli seçenekleri ile birlikte müdahale edebilme imkanı.
  Donanım ayarlarının iyileştirilebilmesi : Medya, işlemci, fare, klavye, modem, yazıcı, anakart ve ekran kartı ayarlarını tüm gizli ve gelişmiş özellikleri ile (güç yönetim kuralları da dahil olmak üzere) birlikte ayarlayabilme imkanı.
  Grup ilkesi ile kullanıcı ortamlarını denetleyebilme : Denetim masası, masaüstü, gezgin, başlat menüsü ve durum çubuğu arabirimlerini gelişmiş özellikleri ile birlikte ayarlayabilme imkanı.
  Sistem ayarlarının iyileştirilebilmesi : Gelişmiş sistem ayarları, dosya sistemleri, ağ özellikleri, güvenlik, bağlangıç ve kapanış seçenekleri ile birlikte diğer ince sistem ayarlarına tam olarak erişim imkanı.
  Sistemde bulunan tüm kayıtlı izleri tek tuş ile temizleyebilme : Internet Explorer, Windows gezgini, geçici dosyalar ve Media Oynatıcısı geçmiş kayıtlarını tek tuşla sistemden tamamen temizleyebilme imkanı.

  Not: Tamamen ücretsiz olan bu yazılımı 11 günlük deneme sürecinin ardından kullanabilmeniz için sitesine kayıt olarak, kullanıcı adı ve şifrenizi almalısınız. Bu işlem de firma tarafından ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor, sadece e-posta adresiniz ve adınız ile buradan kişisel kodunuzu edinebilirsiniz.

  Uyarı : Sisteminizde herhangi bir şekilde programdan kaynaklanan bir hata saptarsanız, ilk açılışta uygulama tarafından kaydedilen varsayılan sistem seçeneklerini, File --> Restore Windows settings sekmesi altından geri getirebilirsiniz. Yine de program içindeki ince ayarlarda çok fazla radikal değişiklik yapmamanızı öneriyoruz.

  Sürüm : 8.11

  Boyut : 1.5 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Fresh Devices


  [​IMG]


  Fresh UI 8.11
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Fresh Download Forum Tarih
Fresh Video Downloader kolay kullanımlı video indirme programı E-F 14 Eylül 2010
Fresh Diagnose 8.28 Indir Download Yükle E-F 18 Aralık 2009
Fresh Download 8.36 İndir E-F 10 Ekim 2009
Fresh Download 8.28 İndir E-F 3 Temmuz 2009
Fresh Download 8.16 Download E-F 4 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş