FreeWire 3.2.3

'E-F' forumunda Siraç tarafından 3 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  FreeWire 3.2.3 konusu FreeWire 3.2.3

  Tanıtım:
  FreeWire, bir dosya paylaşım yazılımıdır. Dosya paylaşım yazılımlarının en önemlilerinden birisi olan LimeWire gibi Gnutella ağını kullanmaktadır. Özellikle MP3 biçimli ses dosyaları bulabilme konusunda başarılı olan yazılım, çoklu arama desteğine sahiptir. Aynı anda birden fazla dosyayı arayabileceğiniz bu yazılım tema desteği de sunmaktadır.

  Tek bir dosya adı yazdığınızda yazılım Gnutella ağı üzerindeki tüm alanları denetlemektedir. Üstelik innDirmiş olduğunuz dosyaları yazılımın sahip olduğu dahili MP3 oynatıcıda açabilme imkanınız da bulunmaktadır. Dosya paylaşım yazılımları arasında güzel bir alternatif olarak görülebilir.

  Önemli Not: Programın çalışması için sisteminizde Java Runtime Environment yüklü olması lazım. Eğer sisteminize yüklü değilse buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Ayrıca programın kurulum aşamasında otomatik olarak kurulumunu yaptırabilirsiniz.

  Uyarı: Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, innDir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.


  Sürüm : 3.2.3

  Boyut : 396 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/NT/2000/XP

  Üretici Firma : FreeWire P2P


  [​IMG]


  FreeWire 3.2.3
   

Bu Sayfayı Paylaş